İşimizi ne kadar ciddiye aldığımızın göstergesi 6 Mayıs Mais Organizasyonu...

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
mükemmel bir buluşma olmuş. Tebrikler RFC yöneticilerine ve bu buluşmada emeği geçen herkese.

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Organizasyon,konvoy herşeyiyle harikaydı. Yunus Emre kardeşime ayarıca teşekkürler dönüşte beni yola kadar çıkarttığı tümseklerde beni beklediği için :D

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Tebrikler Abilerim:eyv

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
24
Eveet yaa emeği geçen herkese teşekkürler 2 günlük arazi tatbikatının yorgunluğunu hiç hissetmedim. Şuan evdeyim pestilim çıkmış meğer... İç işlerini kandırırsam alıyoruuum :D

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Baştan sona herşeyi ile mükemmel bir organizasyon oldu. Bize yakışanda buydu teşekkürler herkese

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
16
Eveet yaa emeği geçen herkese teşekkürler 2 günlük arazi tatbikatının yorgunluğunu hiç hissetmedim. Şuan evdeyim pestilim çıkmış meğer... İç işlerini kandırırsam alıyoruuum :D

Kandırma için çok çaba sarfetmen ve ödün vermen gerekecek bana öyle geliyor...:D

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
24
Kandırma için çok çaba sarfetmen ve ödün vermen gerekecek bana öyle geliyor...:D
aynen emmi. Zaten direk cevap hayır, hayır, kesinlikle HAYIR! aslında bende içimden HAYIRlısı diyorumda.. nasip :p

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
1
arkadaşlar orada eski yarış araçları olması lazım renault 12 gordini ,renç koçibeyin 21 turbosu ,renault magena maxi falan onları görmediniz mi?

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
arkadaşlar orada eski yarış araçları olması lazım renault 12 gordini ,renç koçibeyin 21 turbosu ,renault magena maxi falan onları görmediniz mi?

Sadece Renault 21 ler vardı biri Renç Koçibeyin. Bir kaç tanede Fiat vardı