İşin Uzmanlarına Soru MEDİNAVLAR hakkında

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sorular ve cevaplardan JOY paket olanların faydalanacağını umuyorum bende JOY sahibi olarak 2019 0.9 sport tourer

Piyasada bulunan 9.1.3 evo olan cihazlardan alıp monte edebilirmiyiz edersek 1 yıl sonra cihaz çöp olma ihtimali varmı ?
Neden Çöp dedim : Yeni sıfır araçlarda Bayiler artık Android auto car play desteği olan cihazlar monte ettiğinden dolayı 9.1.3 üstüne güncelleme gelmeyecek deniliyor doğru mu ?

9.1.3 evo cihazı haricinde başka önerebileceğinz cihaz varmı ? Android olmayan neden telefondan kablolu usb ile bağlanmak zorunda kalıyorsunuz. Yanlış ise beni düzeltirseniz Ben android cihazda kablosuz bağlanıp navigasyonu aktif kablosuz kullanamazmıyım ? YENİ nesilde ısrarla telefonla kablo ile bağlanmak zorundamı ?

Bu konuda önerileri olan olursa merakla bekliyorum.

Şimdiden zamanını ayırıp cevaplayan herkese teşekkür ediyorum

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Joy pakette sunulan yeni nesil teyplerde R&GO özelliği varken başka cihaz alıp takmak bana mantıksız geliyor.
Android telefonla aracın bütün verilerine ulaşaniliyorsun hatta motor hararetine kadar...

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstad yorumlar için teşekkürler yani sizde 2019 sonrası takılan android auto desteği olan cihazı tavsiye ediyorsunuz

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sorular ve cevaplardan JOY paket olanların faydalanacağını umuyorum bende JOY sahibi olarak 2019 0.9 sport tourer

Piyasada bulunan 9.1.3 evo olan cihazlardan alıp monte edebilirmiyiz edersek 1 yıl sonra cihaz çöp olma ihtimali varmı ?
Neden Çöp dedim : Yeni sıfır araçlarda Bayiler artık Android auto car play desteği olan cihazlar monte ettiğinden dolayı 9.1.3 üstüne güncelleme gelmeyecek deniliyor doğru mu ?

9.1.3 evo cihazı haricinde başka önerebileceğinz cihaz varmı ? Android olmayan neden telefondan kablolu usb ile bağlanmak zorunda kalıyorsunuz. Yanlış ise beni düzeltirseniz Ben android cihazda kablosuz bağlanıp navigasyonu aktif kablosuz kullanamazmıyım ? YENİ nesilde ısrarla telefonla kablo ile bağlanmak zorundamı ?

Bu konuda önerileri olan olursa merakla bekliyorum.

Şimdiden zamanını ayırıp cevaplayan herkese teşekkür ediyorum

joy paketlerin soket yapısı diğerlerinden farklı.evo yada evo 2 cihaz bağlayabilmek için soketlerde kablolarda kesme biçme yapılması lazım.yapılmazmı yapılır,yapıyoruzda ama işi bilmek ve uğraşmak lazım.
evo cihazlar güncelleme almıycak ama neden çöp olsunki üzerindeki yazılımla haritası güncellenerek yıllarca kullanılabilir.
android auto yu sadece kablo ile bağlıyabilirsiniz
aracınız için ava yada newfron marka android cihazlara yönelebilirsiniz.onların soket yapısıda uygun.

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
android auto destekli cihazların soket yapısı uygun değilmi ? benim araba için konuşursak

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evo 2 ye uygun soketli yaptırma imkanı hiçmi yok

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi ildesiniz orhan bey