İşlem Tamam Yorumlarınız Bekliyorum Arkadaşlar..

UFUK_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bugün modülü kendim montaj yaptım parklara da led ışık bağladım sislerimi ustaya takırdım ve içlerine pat pat koydum.Farlara xenon sipariş verdim yolda :))
Xenon , film ve sonrasındada jantları otutturduk mu tamamdır.

UFUK_37[Renault Broadway] - YouTube

Reno cu kardeşlerim nasıl olmuş aracımda ilk değişikliğim devamı gelecek :) yorumlarınızı bekliyorum..

Son düzenleme:

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9698d1361051712-islem-tamam-yorumlariniz-bekliyorum-arkadaslar-dsci0052.jpg

9699d1361051763-islem-tamam-yorumlariniz-bekliyorum-arkadaslar-dsci0055.jpg

Resimleri düzelttim,Masallah yakısmıs:)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş elinize sağlık :eyv devamını bekliyoruz

UFUK_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha yeniyim bu resimleri zor yükledim zaten profil resmi koyacam yapamıyorum :) yardım lazım .

Eyw sağolun xenon la film de çekince tam olacak panjurdaki reno ampleminide siyaha boyamayı düşünüyorum araştırmalarımı yapıyorum nasıl yapılır ne edilir diye :) bi pazar günü de onlarla uğraşacağım yaptığım zaman yeni fotoları atarım saygılar..

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Daha yeniyim bu resimleri zor yükledim zaten profil resmi koyacam yapamıyorum :) yardım lazım .

Eyw sağolun xenon la film de çekince tam olacak panjurdaki reno ampleminide siyaha boyamayı düşünüyorum araştırmalarımı yapıyorum nasıl yapılır ne edilir diye :) bi pazar günü de onlarla uğraşacağım yaptığım zaman yeni fotoları atarım saygılar..
bende amblemi siyaha boyamayın, ya bırakın öyle kalsın yada illa bişeyler yapayım diyorsanız fransız bayrağı renklerinde kaplama yapabilirsiniz açılı olarak gayet hoş duruyor, tabi bu kendi fikrim siz yinede yapmak istediğinizi yaparsınız :eyv

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir zamanlar benimde en yanı renk RL modeli vardı. Çoook kahrımı çekmişti. :) Hiç yolda bırakmadı beni. Bir tek problemi vardı. Biraz geç ısınıyordu...

UFUK_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransız bayrak rengi yapmam biladerim.Boyayana kadar kaplama yaparım orijinali bozulmasın diye veyahutta hiç yapmam bakalım hayırlısı :)
Benim aracıma ne tür jant gider çıkma alsam felan ne kadara patlar ne almalıyım tekerler 175 lik kaç inç oluyor ? bilgi verebilecek olan ?

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransız bayrak rengi yapmam biladerim.Boyayana kadar kaplama yaparım orijinali bozulmasın diye veyahutta hiç yapmam bakalım hayırlısı :)
Benim aracıma ne tür jant gider çıkma alsam felan ne kadara patlar ne almalıyım tekerler 175 lik kaç inç oluyor ? bilgi verebilecek olan ?
Spoon jant 10 numara duruyor.:eyv
twincamtech_2246_379970439

Rengi size kalmış.Baktınız hiç olmadı RNİ jantlarını taktırın.:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ekli dosyayı görüntüle 9803Elinize, emeğinize sağlık, Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde sağlıcakla kullanmayı nasip etsin. Maşallahhh..