Isparta Adana yolculuğundan videolar :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sana Bu Şrkiyi Armağan Ediyorummm Baki Cali :eyv

sana bir şey demiyorum ben tamam hehe hehe hehe altta kalınca üste hemen çıkmaya çalışıyosun ama beceremedin tamam sus konuştukça batıyosun :D :D asıl şov yapan sensin :hıh

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe hehe hehe

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah maşallah. 210'la giderken video çekmek bariz bir risktir. Bir daha olmasın Turgay kardeşim. Ha yanında biri olur o çeker eyvallah. Yoksa seni seviyoruz ve sana bir şey olmasını istemiyoruz kardeşim. Paylaşımlar için teşekkürler.

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah maşallah. 210'la giderken video çekmek bariz bir risktir. Bir daha olmasın Turgay kardeşim. Ha yanında biri olur o çeker eyvallah. Yoksa seni seviyoruz ve sana bir şey olmasını istemiyoruz kardeşim. Paylaşımlar için teşekkürler.

tamam hakkı abim bir daha olmaz teşekkür ederim beni düşündüğün için :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Paylaşımlar için teşekkür ederim. Benim hız denemesi sırasındaki motorun ısı yükselmesine dikkatim çekti, bu ısınma hızlı gitme süresince aynı seviyede mi? kalıyor yoksa hızlı gitmeye devam etseydiniz motor ısınması sorun yaratacak seviyelere ulaşabilirmiydi.?

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşımlar için teşekkür ederim. Benim hız denemesi sırasındaki motorun ısı yükselmesine dikkatim çekti, bu ısınma hızlı gitme süresince aynı seviyede mi? kalıyor yoksa hızlı gitmeye devam etseydiniz motor ısınması sorun yaratacak seviyelere ulaşabilirmiydi.?

Yok Aykut abim normal hızlarda orta seviyede kalıyor ısı göstergesi videoda biraz yükseldi evet ama maks o seviyede kalıyor hararet göstergesi bir kaç defa daha denemem olmuştu :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kazasız belasız hızsız sürüşler scooter