İst de merkezi kilit ve ön cam otomatiği yaptırmak...yardım?

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün istanbul oto sanayide bir yere yönlendirdiler.beni
otomatik ön cam ve merkezi kilit için,yaparsa o yapar dediler bende gittim sordum ,evet yapıyoruz dedi usta ,hatta eski krikoları göstererek,hemde garantili

merkezi kilitler için 350 tl dedi ve yerli malı motor kullanıyorum ve 2 yıl garantisi var dedi
otomatik camlar içinde 400 tl,onlarında motorlarının yanması durumunda benden garantilililer dedi..bende düşünüyorum...ne dersiniz??hımm

DieseL26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merkezi kilidi kendim alıp montajladım herşeyiyle. Sadece malzeme tutarı 100 Lira civarıydı. Bi arkadaşa bağladım 75 lira işçilikle. Yani kilit için söledikleri 350 lira çok absürd geldi bana. Bende garanti veririm kilit için onda bişey yok. Pompası yanasıya kadar yolu var. Sağlam işçilikle sorunsuz 7-8 sene gider.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
c.tesi günü daha önceden anlaştığım bir cam kilit ustasına yaptırdım.200 tl el işçiliğine.artı cam ve kilitlerde ayarlarıda az buçuk elden geçti ,önümüzdeki c.tesi de devam edecek işçilik..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ilandaki cam motorları 12 nin camını kaldırıp geri indiremeyen cinsten :(

koraytek2007

Koray TEK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben merkezi kilidi 3,5 yıl önce universal bir set alıp yapmıştım bir sorun olmadı o günden bu güne.
ön kapı camlarınıda 2 yıl önce elektrikli yaptım sorun yok.
sırada arkalar var parçalar tamam, sıcaklar geçsin diye bekliyorum.:)

camları elektrikli yapmayı düşünen arkadaşlara önerim
motorlu tofaş doğan cam kirosu
direk motorlu kriko şıp diye uyuyor hiç sorunsuz vede hızlı bir şekilde cam açıp kapıyor.

cihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koraytek2007 hala yasıyormu bılmem ama bıldıgım su

dogan elektrıklı cam motoru veya mekanızması renolara kesınlıkle ama kesınlıkle olmuyor
cogu forumda felanda yazmıs cızmıs ama hıc resımlı halını gormedım elektrıklı camın arkadasım bence ınsanları yanıltıyorsun

renolara uyacak bı elektrıklı cam krıkosu henuz yok
pıyasada her arac ıcın satılan bı kit var onu uydurabılırsenız ne ala ama tofas hıc alakasız kapıyı bıle delmenız bıcmenız gerekıyor
dun sanayıde cok ugrastık ama hıc akla yatan bı yerı yok