// İstanbul dan gösterge renk değişimi isteyenler \\

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ClioIIciler MeganeI ve IIciler için kaçırılmayacak fırsat ben bu iş için Bursa'ya gitmiştim şimdi ayağa hizmet var...:)

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
niye yaptırmayayım ben benim arabam hak etmiyormu led aydınlatmayı ?

anıl zaten beyaz senınkı artı nekadar pımpırıklı olursan o ısten hayır gelmez :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anıl zaten beyaz senınkı artı nekadar pımpırıklı olursan o ısten hayır gelmez :eyv

ya biraz kıllıyım haklısın ama böyle ışıl ışıl olsa hiç fena olmazdı hani.. ama işte durumum yok maalesef yoksa hiç düsünmez yaptırırdım.. bari o teybi yaptırayım oraya olur herhalde..

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallhi abi istabulda olsa keske yaptırım geldiginde haberimiz olsun diyen arkadaslar vardı bencede kacırılmaycak bir durum hemde bu fıyata

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle fiyat ne kadar tekrar bi fiyat alayım :) Daha sonrasında İstanbula geldiğinde panel mavi, ibre kırmızı renk olsun istiyorum vw stili.

sonercete

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben soner haber alamadım sizden giresuna gelecekmisiniz yanınıza gelmiştim ama cenazeniz oldugu icin iptal olmustu

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle fiyat ne kadar tekrar bi fiyat alayım :) Daha sonrasında İstanbula geldiğinde panel mavi, ibre kırmızı renk olsun istiyorum vw stili.
fiyat linkte mevcut hocam söyle bir acıklama yapıyım mavı istersen selcuk aracındakı gbı olur ve ıbrelırın dıbınden dırek kırmızı veremessın panel sekli gereği
anca kırmızı transparan folyoyla cubukları kırmızı yapabılırız lınkı ıncelersen benım arac ta ogle bana kalırsa beyaz olsun ama farketmezqw
ben soner haber alamadım sizden giresuna gelecekmisiniz yanınıza gelmiştim ama cenazeniz oldugu icin iptal olmustu

soner bey gıresun olayın hakan arkadsımız organıze edıyordu ordakı araclarımızdan gelıcek cevabı beklıyorum taktır edersınızkı

draman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ıstanbula gelırsenız benımde aracın renk degısımını yaptırmak ıstıyorum lısteye benıde yazın lutfen aracım megane coupe 2000 model