İstanbul'da araç sahibi olmak..

ReçeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmiş olsun kardesim bende anlamıyorum bunları 4 tane sibop kapagı almıstım 3 ünü calmıslar 1 i duruyordu gecenlerde oda ucmus sibop kapaksız geziom simdi :D Ben sahsen yapanı görsem dayanamam öldürürüm :D

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu istanbul denen memlekette her çeşitten insan var öyle insanlar varki bazen görünce bunlar insan mı diyorum
Benimde böyle sorunlar cok basıma geliyor ancak artık umursamıyorum

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Vereceksin şaseye 220 volt bak bakalım bir daha dokunuyorlar mı it sürüleri :mad:

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok kötü bir durum, büyük geçmiş olsun, bir arkadaşımında mugen rüzgarlıklarına asılmışlar ama çıkartamayınca kırmışlar uçlarını..nasıl bir düşüne, nasıl bir zihniyet anlamak zor..inş.bir daha yaşamazsın..bende istanbuldayım ama adli otoparka bırakıyorum, sanırım o yüzden bu zamana kadar sorun yaşamadım..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok kötü bir durum, büyük geçmiş olsun, bir arkadaşımında mugen rüzgarlıklarına asılmışlar ama çıkartamayınca kırmışlar uçlarını..nasıl bir düşüne, nasıl bir zihniyet anlamak zor..inş.bir daha yaşamazsın..bende istanbuldayım ama adli otoparka bırakıyorum, sanırım o yüzden bu zamana kadar sorun yaşamadım..

tam da rüzgarlık alacaktım bizim buralar apaçi kaynıyo zaten vazgeçeyim en iyisi :( daha aldığımız gün çizdiler arabayı 1defa camı tuz buz 1defa da çatlattılar :(

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam da rüzgarlık alacaktım bizim buralar apaçi kaynıyo zaten vazgeçeyim en iyisi :( daha aldığımız gün çizdiler arabayı 1defa camı tuz buz 1defa da çatlattılar :(

Onları yapan, rüzgarlıklara kesin el atar :) ne kadar işe yarar bilmiyorumda bazılarında görüyorum araç içi kamera takıyorlar,hırsızlık vb.konularda kayıt altına alıp yapanları bulmada yararlı oluyormuş..işe yarıyorsa yapanlardan şikayetçi olursunuz.. mala zarar verme suçundan 3 ay dan 1 yıla kadar hapis cezası alırlar.. ;)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,2 ayaklı trafo kedileri çoğaldı bu memlekette...

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam büyük geçmiş olsun. çok şükür ufak ve herkesi kötü de olsa arabası olan bi şehir de yaşıyorum da böyle sorunlar yaşamıyorum

BAYK34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun Kardeşim , Gercekten Üzücü Bir Durum Gece Biraktiğin Aracini Sabah Farkli Sekilde Görmek İnsani Çok Kötü Yapiyor Gercekten.. :asabi :asabi