İstanbul'da Hiç Böyle Seyahat Ettiniz mi?

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel emeğine sağlık kardeşim

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mükemmel! tebrikler! görüntüler nasıl elde edildi onu merak ettim uçan kamera mı, hazır mıydı, müzik de yakışmış ama guns n roses paradise city çınladı benim kulaklarımdaqw bir de istifa düşündürdü desem, iş güç diye diye cennet şehirde esaret yaşıyoruz resmen:(
bir an koç müzesine çakılıyor sandım :D

Hocam biraz gelişmiş bir model uçak düşünün, ona ağırlığı azaltılmış bir aksiyon kamerası yerleştirdik. Sonrasında da uzaktan kumanda ile oyun oynar gibi çekim yaptık ;) istifa aslında hiç fena fikir değil :D müzik konusunda değişiklik yapılabilir problem değil o :D

Sent from my çokacaipbiAndroidcihaz

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel bir çalışma. Birde youtube'den görüntüleri yarım yarım izlemeseydim daha iyi olacaktıqw Sanırım bu siteye has bir ayar var beceremedim. RFC de izlediğim videoların sağ tarafı yok malesef.ıslık

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
izleyemedik, mobil uygulamaya kapalı. içerik sahibine teessüf...

HTC One X ile TT2 den...

İzlenmesini ben de istiyordum ama Youtube bazı kısıtlamalar uyguluyor sanırım. 720p özellikte olduğu için mobil cihazlar tarafından izlenmemeli diyor ve değiştirebileceğim bir seçenek vermiyor bana.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel bir çalışma. Birde youtube'den görüntüleri yarım yarım izlemeseydim daha iyi olacaktıqw Sanırım bu siteye has bir ayar var beceremedim. RFC de izlediğim videoların sağ tarafı yok malesef.ıslık

eğer ekran görüntüsünü büyütüp izliyorsanız, rfc deki videoların sağ tarafı olmuyor. bendeniz de başta şaşmıştım, ekran boyutunu %100 e getirince videolar tam görünüyor:)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer ekran görüntüsünü büyütüp izliyorsanız, rfc deki videoların sağ tarafı olmuyor. bendeniz de başta şaşmıştım, ekran boyutunu %100 e getirince videolar tam görünüyor:)

Getirdim hocam ama malesef bende işe yaramıyor. Tırt yani anlayacağınız.qw

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Getirdim hocam ama malesef bende işe yaramıyor. Tırt yani anlayacağınız.qw

bu durumda modern eğitim öneriyorum :D eskiden masa üstü pc yi az yola getirmemiştim o şekilde, 5 kardeşle yani :D tabii şimdi hassaslaşınca pc ler narin davranıyoruz 12 3

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu durumda modern eğitim öneriyorum :D eskiden masa üstü pc yi az yola getirmemiştim o şekilde, 5 kardeşle yani :D tabii şimdi hassaslaşınca pc ler narin davranıyoruz 12 3

bi de şimdi en ucuzu 1.500 lira :D az değil hani :D bir aylık ev taksidi :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bi de şimdi en ucuzu 1.500 lira :D az değil hani :D bir aylık ev taksidi :D

doğru, ama o zamanlar da yeniyken fiyatı yüklü oluyordu, tabii eskidiğinde arızalar çoğalınca tak tuk ama işe yarıyordu:)
bu arada yabancı öğrencilerime gönderdim linki, onlar adına da teşekkürler! :eyv görüntülere ve müziğe bayıldılar:)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Olağanüstü bir görsel ziyafet oldu bu teşekkürler emeklerinize sağlık:eyv