İstanbul'da Motorcu Nasıl Öldürülür....

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Gün gelir bir motorluda sana acımaz orada can gitmiş ettiğin lafa bak senin olayınla ne alakası var konunun direk üzerine kırmış kadın sen ne derdindesin ayıp artık ya yoruma bak
:mad:
olayla ilgili yorumum üstte. Hatalı motorlu demedim zaten bu konuyla ilgili.
motorlularla ilgili yorumumda en son yazdığım. İkisi bağımsız birbirinden. Onların melek olmadıklarını söylemek istedim zorunuza da gitse... Onlar kendilerine acısın bana acımasalar da olur...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
olayla ilgili yorumum üstte. Hatalı motorlu demedim zaten bu konuyla ilgili.
motorlularla ilgili yorumumda en son yazdığım. İkisi bağımsız birbirinden. Onların melek olmadıklarını söylemek istedim zorunuza da gitse... Onlar kendilerine acısın bana acımasalar da olur...

Bizde meleğiz demedik zaten ama bir kaza sonucu ölen birine acımayacağını söylemişsin ya ha bende onu kasdettim işte......kimin kime acıyıp acımayacağınıda o anki ortam belirler sen kafanı yorma
;)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bizde meleğiz demedik zaten ama bir kaza sonucu ölen birine acımayacağını söylemişsin ya ha bende onu kasdettim işte......kimin kime acıyıp acımayacağınıda o anki ortam belirler sen kafanı yorma
;)

valla açılan her motor konusunda motor savunması, suçsuz, saf, temiz gösterimi var. Şansa bu konuya denk geldi yorumum :)
evet son yıllarda gördüğüm motorcu tiplerine acımıyorum...
buna değmeyecekler için yormam kafamı ;)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
valla açılan her motor konusunda motor savunması, suçsuz, saf, temiz gösterimi var. Şansa bu konuya denk geldi yorumum :)
evet son yıllarda gördüğüm motorcu tiplerine acımıyorum...
buna değmeyecekler için yormam kafamı ;)

Ya arkadaşım sen benim konuma cevap yazıyorsun burada motorun savunulmsı gereken bi durum zaten yok e 1 genç insan ölmüş 1 genç kız ağır yaralanmış senin direk mesajın ''bugünkü olaydan sonra ben motorcuya acımam'' ya sen okumadan yaptın bu yorumu yada ölen insana saygın yok ne diyeyim kimse kimseyide suçsuz saf filan göstermiyor ölene saygı dedik kötümü dedik kısaca bayram bayram yaw....

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tartışılacak bir durum yok motorda bir araç neticesinde.arabadan farkı çok olduğu için araç sürücülerin dikkat etmesi gerek ve motorcularında bu bilinçle hareket etmesi ve tehlikeye yer vermemesi gerek.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ya arkadaşım sen benim konuma cevap yazıyorsun burada motorun savunulmsı gereken bi durum zaten yok e 1 genç insan ölmüş 1 genç kız ağır yaralanmış senin direk mesajın ''bugünkü olaydan sonra ben motorcuya acımam'' ya sen okumadan yaptın bu yorumu yada ölen insana saygın yok ne diyeyim kimse kimseyide suçsuz saf filan göstermiyor ölene saygı dedik kötümü dedik kısaca bayram bayram yaw....

Forumun yeni mesajlarında gezerken motorsiklet konusu olunca yazdım. Haberle ilgili asıl yorumum #3 teki ;) o yorum olmasa haklısın.

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tartışılacak bir durum yok motorda bir araç neticesinde.arabadan farkı çok olduğu için araç sürücülerin dikkat etmesi gerek ve motorcularında bu bilinçle hareket etmesi ve tehlikeye yer vermemesi gerek.

Elbette bu böyle birde kazada ölen sonuçta İNSAN köpek ölmedi orada benim kızdığım tek noktada bu

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazanın Mobese görüntülerini izledim 67 yaşındaki gereksiz sürücü sitenin garajına girmek için bir manevra yapıyor ama ne manevra :asabi

hak etmiş cezaevini resmen cinayet buuuu
:mad: