Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbulda otopark bile sıkıntı arkadaş :) Çorum'un gözünü seveyim.. :) Şehrin göbeğinde kameralı filan otoparklar 2 tl gün boyu aylık alırsan daha ucuz :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
İstanbulda otopark bile sıkıntı arkadaş :) Çorum'un gözünü seveyim.. :) Şehrin göbeğinde kameralı filan otoparklar 2 tl gün boyu aylık alırsan daha ucuz :)

2 tl mi ohhh, ne yapalım pahalı yerde doğmuşuz, ekmeğimiz burada:D Sağlık sigortası bile İstanbul ve diğer iller olarak ayrılıyor, ne de olsa başa bela burada daha çok geliyor:)

BGKANGOO

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Otopark Problemim Yok Evin Altında Var

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
İşte O problem peder iş için bi yere gidince sokağa park ediyo :(

Akşam Garaj Sabah Sokak :)

Bir de benim gibi acemi olup, kazık otoparklara aracını bırakan bir kaptana co-pilotluk yapınca yıllarca bilgi sıfır oluyor araç bırakacak yer konusunda:(

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anahtar bırakmam,ısrar ederlerse arabayı da bırakmam,parasını kendisi vermediği için gavur malı gibi kullanıyor valeler...

Birde muaniyedede aynı şekil abi dalasım geldi kapıdan içeri heyyt ulen diye ama ne nafile hehe

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Birde muaniyedede aynı şekil abi dalasım geldi kapıdan içeri heyyt ulen diye ama ne nafile hehe

aa muayenede veriliyor mu anahtar olmadı şimdi temizlik hastası numarası yapayım en iyisi ellemeyin etmeyin:D millet oto yıkamaya bırakıp alışverişe, yemeğe gidiyor ben orada beklediğim halde içini yıkama için kenara çekmeyi yine kendim yapıyorum he tabii bu yüzden daha sadece 3 defa yıkattım hehe

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aa muayenede veriliyor mu anahtar olmadı şimdi temizlik hastası numarası yapayım en iyisi ellemeyin etmeyin:D millet oto yıkamaya bırakıp alışverişe, yemeğe gidiyor ben orada beklediğim halde içini yıkama için kenara çekmeyi yine kendim yapıyorum he tabii bu yüzden daha sadece 3 defa yıkattım hehe

Yıkamacının işine kadarda karışmamak gerekir,zaten orda bekliyorsun birde ben alayım kenara dersen kovalarlar adamı :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Yıkamacının işine kadarda karışmamak gerekir,zaten orda bekliyorsun birde ben alayım kenara dersen kovalarlar adamı :)

Valla ne hibe ne de hediye edildi, yılların emeğiyle kavuşmuşum arabayı bırakıp da orada gidip alışveriş yapamam, o kadar gözden çıkarabileceğim bir tutar değil benim için:) Kenara çekme olayı da ilk gidişte nişanlımla gittik, onun kaç senedir gittiği yer (benim gibi seyrek de olsa) anahtarı al inerken dedi, tamam dedim. içe sıra gelince kenara çeker misiniz dediler zaten yani kendileri atlamıyor yoksa garip olurdu tabii zaten oradasın yok ben çekerim ama öyle başladık öyle gidiyor:)