İstanbulda Renault servis önerisi

onurg57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle başlığı yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Daha önce megane 4 HB aracımın otoban hızlarında sigorta kutusundan devamlı olarak çıt çıt sesi geldiğini belirtmiştim. Mais Boğaziçi istinye bunun normal olduğunu söyledi ama verdikleri cevap beni tatmin etmedi. İstanbulda çok memnun kaldığınız servisler var mı? Aracımı başka servise götürmek istiyorum.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazi kadjarlardada var o ses direksiyonu saga sola cevirince cit cit ses geliyormus. Role sesi vs dendi ama kimseye çözüm bulamadilar diye hatirliyorum. Ben bika servisinden memnunum fakat sizin sorunu halledebilirlermi bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle başlığı yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Daha önce megane 4 HB aracımın otoban hızlarında sigorta kutusundan devamlı olarak çıt çıt sesi geldiğini belirtmiştim. Mais Boğaziçi istinye bunun normal olduğunu söyledi ama verdikleri cevap beni tatmin etmedi. İstanbulda çok memnun kaldığınız servisler var mı? Aracımı başka servise götürmek istiyorum.

İkitelli bölgesine yakınsanız ozsafak servise gidebilirsiniz. Kazım veya Ömer bey'e selamımı iletirseniz yardımcı olurlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onurg57

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bahcelievlerde oturduguma rahmen arnavutkoy avci kardeslere gitmeni oneririm hem yerleri musait hemde bombos adamlarla birlikte arabana bakabiliyorsun istedigin gibi anlatiyorsun ve iyide yardimci oluyorlar oneririm

volki2020

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istinye mais e gidin.orasi servis çalışanlarınin egitim merkezidir.butun servis elemanlari burada eğitilir.dolayisi ile konuya en iyi vakıf olan servis orasidir