Istanbuldan kadjar almayi düşünenler

tiryakihasanpaşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci alir almaz yan basamak taktirmak istiyorum. Malum market parklarinin vazgecilmezi kapi vuruklaridir. Ben de bu sayede onune gececegim insallah.

Nette kadjar icin sadece arp diye kocaeliden bir firma buldum.

Orjinal aksesuarlar henuz gelmemis.

Bir de sersamik kaplama, folyo kaplama ve arac alti icin zift kaplama hakkinda bilgi sahibi olan varsa , bilgi ve tecrubelerini paylasabilirse memnun olurum.

Cunku agustosun ikinci haftasi tatile cikmayi planliyorum. Dag bayir derken boyayi haşat etmeyelim :)

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır aldığım her aracı teslim alır almaz anında kaportacıya giderim. Çünkü araç elimize geçene kadar bir çok badireler atlatıyor. Bazen tırdan inerken küçük hasarlar olabiliyor. Ve bunları lokal boyamalarla kapatabiliyorlar. Ama artık araç hasarlı kategorisine giriyor. Bunun için siz değerli üyeleri bilgilendirmek isterim. Bundan önce audi a5 kullandım. Aracı satarken boya olmadığını söyledim. Ama bir avuç büyüklüğünde boya vardı. Alan kişi ve boyacı da şaşırmıştı. Çünkü bu kadar küçük bir alanı lokal yapmak neredeyse imkansızdı. Ama becermişlerdi. Onun için sizleri uyarmak isterim. Aracınızı alır almaz bir boyacıya uğrayıp makine ile baktırmanız yararınıza olacaktır.

tiryakihasanpaşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayi bugün yan çizmeye başladı. temmuz sonu kesin teslim ederiz demişlerdi ama şimdi net bilgi verememekle beraber ağustosun 10'u gibi teslim edeceklerini söylüyorlar. Bu gün akşama kadar netleştireceklermiş. Eğer ağustosun 10'una sarkarsa siparişi iptal edip kaporayı geri alacağım. Bakalım hayırlısı olsun inşallah.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayi bugün yan çizmeye başladı. temmuz sonu kesin teslim ederiz demişlerdi ama şimdi net bilgi verememekle beraber ağustosun 10'u gibi teslim edeceklerini söylüyorlar. Bu gün akşama kadar netleştireceklermiş. Eğer ağustosun 10'una sarkarsa siparişi iptal edip kaporayı geri alacağım.

Bu işin içinden bir hinlik var. Araçlar geldi ve Gümrükte bence ama, temnuzda zam yapmadilar ki kimse erkenden vazgecmesin Ağustos ayinda zam var bu yuzden belki de araçları temmuzda vermek istemiyorlar. Zaten bayilere gelen araçlar sınırlı...

Ağustosda ilk hafta teslim olmaz ise KADJAR almaktan vazgeçecegim...

tiryakihasanpaşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun bayiden;

folyo kaplama icin 3.000 tl
Kaput koruma (folyo) icin 500 tl
arac alti ve camurluk iclerinin ses ve korozyon onleme amacli pütür kaplama icin 320 tl
Seramik kaplama icin 1000

Ucret aldim. Fiyatlar bana uçuk geldi.

Bu uygulamalar hakkinda bilgisi olan, daha onceden yaptiran var mi?

Fiyat ve yer (guvenilir ve isini iyi yapan) konusunda tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun bayiden;

folyo kaplama icin 3.000 tl
kaput koruma (folyo) icin 500 tl
arac alti ve camurluk iclerinin ses ve korozyon onleme amacli pütür kaplama icin 320 tl
seramik kaplama icin 1000

ucret aldim. Fiyatlar bana uçuk geldi.

Bu uygulamalar hakkinda bilgisi olan, daha onceden yaptiran var mi?

Fiyat ve yer (guvenilir ve isini iyi yapan) konusunda tavsiyede bulunabilirseniz sevinirim.

geç cevap oldu ama inanlar oto yenibosna da uygun fiyata yapiliyor, forumda inanlar otomotiv'in sekmesine girin orada inanlar estetik var, içeriisnde bilgiler mevcut

rfc uyelerine seramik kaplama 1000 tl yerine 800 tl, ayrica diğer uygulamalarda da %20 indirim var

zaten seramik kaplama olunca, kaput pvc kaplamaya gerek var mi acaba?

Sitede yaptiran bir arkadaş var memnun olduğunu söyledi...

KADJAR42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba istanbul renault bayilerindeki kadjar durumu hakkında bilgisi olan var mı?Almayı düşünüyorum ama benim arastırmalarıma göre fabrika tatile girmiş vb durumlardan dolayı eylül ayına sarkıtıyorlar.yardımcı olabilecek arkadaslara şimdiden tesekkür ederim

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba istanbul renault bayilerindeki kadjar durumu hakkında bilgisi olan var mı?Almayı düşünüyorum ama benim arastırmalarıma göre fabrika tatile girmiş vb durumlardan dolayı eylül ayına sarkıtıyorlar.yardımcı olabilecek arkadaslara şimdiden tesekkür ederim

Agustos ayında zengılınıye gelecek 30 arac vardı :) bırı sızın nıye olmasın.

ozelden telefon yazarsanız sızı aratırım

KADJAR42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Agustos ayında zengılınıye gelecek 30 arac vardı :) bırı sızın nıye olmasın.

ozelden telefon yazarsanız sızı aratırım
Teşekkür ederim ilginize bugün platin gri olanı ınceledım cok hosuma gitti rengi kısmetse alacagız bakalım hayırlısı olur insallah

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Ben Ankara'dayım. Temmuzun sonu teslim dedikleri kadjar için Temmuz başı sipariş vermiştim. Geçtiğimiz hafta başında gemide gözüküyordu, hala gemide gözüküyor, ağustos 3. haftada gümrüklemesi yapılabilecek ve Ağustos sonu teslim edilebilecek gibi duruyormuş. Can sıkıcı.