Istanbuldan kadjar almayi düşünenler

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç süper yaa çok tutulur zannımca dış görünüş iç tasarım ,megane yi sattım suv alacağım dedim yene reno yaptı yapacağını yene reno alıyorm ,hehe
İStanbuldaki tüm bayiler ile görüştüm bu , 1.5 dci Edc icon ,Metalik sedef beyaz : 94 den aşagı fiyat veren yok
,kimisi 97 kimisi 95 araç liste fiyatı aslında 92 diye biliyorum ama
İstanbul renault baday dan 93 e anlaştık haftaya geliyor araç inşaalah
bu arada 92 den aşağı bulan bilen varmı arkadaşlar söylerseni sevinirim germekten merak ettim 93 den aşağı varmı edc icon :soru

beyazq3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç süper yaa çok tutulur zannımca dış görünüş iç tasarım ,megane yi sattım suv alacağım dedim yene reno yaptı yapacağını yene reno alıyorm ,hehe
İStanbuldaki tüm bayiler ile görüştüm bu , 1.5 dci Edc icon ,Metalik sedef beyaz : 94 den aşagı fiyat veren yok
,kimisi 97 kimisi 95 araç liste fiyatı aslında 92 diye biliyorum ama
İstanbul renault baday dan 93 e anlaştık haftaya geliyor araç inşaalah
bu arada 92 den aşağı bulan bilen varmı arkadaşlar söylerseni sevinirim germekten merak ettim 93 den aşağı varmı edc icon :soru

Hayirli olsun. İyi bir kampanya olursa 1.6 dci dusunuyorum bende ama bakalim kismet artik.

Son düzenleme:

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyv 1.6 lar heralde seneye yada eylül gibi gelecek ,1.6 olan bayiilerdede hep en full paketlisi olanı var karmakarışık aslında bizde düz vites düşünüyorduk ama düzüde baya bi bekliceğiz mi dedik bi anda anlık satıcının gazıyla alıverdim ancak bi yandan moralim bozuk gibi cam tavan yok benim aldıgım sadece opsiyonsuz ıcon panorama standart olabilirdi soyuyorlar adamı resmen yaw :berbat

kuartet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Ortada baya değişik fiyatlar geziyor. Daha renault fiyat listesini açıklamadan bayiler nasil fiyat uyguluyor onuda anlamak zor. Fuar fiyatı 1.5 dizel otomatik icon için 92700. Fakat muhakkak bir kampanya veya lansmana özel bişey yapılacaktır diye düşünüyorum.

Benim 1.5 dizel otomatik icon modeli için kafamdaki pskolojik sınır 87.000₺ olması. Pazarlıkla 85.000₺ alınabilir rakam. Fiyatın böyle olacağını söyleyen çok insan var. Ama araç 87.000₺ üzeri satışa çıkarsa almam o kadar da netim. Kısaca 1.5 icon dizel otomatik 85.000₺ peşin+ cam tavan 87.500₺ rakamı benim sınırım. Bu fiyata bırakmazlarsa kadjar beni, ben kadjarı unuturum. Herkese hayırlı akşamlar. Allah gönlünüze göre versin.

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Ortada baya değişik fiyatlar geziyor. Daha renault fiyat listesini açıklamadan bayiler nasil fiyat uyguluyor onuda anlamak zor. Fuar fiyatı 1.5 dizel otomatik icon için 92700. Fakat muhakkak bir kampanya veya lansmana özel bişey yapılacaktır diye düşünüyorum.

Benim 1.5 dizel otomatik icon modeli için kafamdaki pskolojik sınır 87.000₺ olması. Pazarlıkla 85.000₺ alınabilir rakam. Fiyatın böyle olacağını söyleyen çok insan var. Ama araç 87.000₺ üzeri satışa çıkarsa almam o kadar da netim. Kısaca 1.5 icon dizel otomatik 85.000₺ peşin+ cam tavan 87.500₺ rakamı benim sınırım. Bu fiyata bırakmazlarsa kadjar beni, ben kadjarı unuturum. Herkese hayırlı akşamlar. Allah gönlünüze göre versin.

:eyvDedikleriniz doğru aslında ancak o segmentteki araçların fiyatında bir bakmak lazım + 1.5 otomatik ıcon 90 den aşağı vermezler diye düşünüyor ha buda bi 2 3 hafta sonra indirimli hale gelir e birde 3 bin tl lik panorama paketi 93 94 den aşagı zor bu sene dediğiniz ,ama yenede satar hıyarlar heheh çünkü reno nam yapmış,türkiyede bilinen tutulan ,2 el piyasası iyi olan, ve bayisi,serivisi,fabrikası çok olan bim marka+birde hep rakiplerine karşı fiyatları aşağıda tutuyor herneyse içimden bir ses 2 hafta daha sabretsem 3 4 bin tl daha ucuza alırsın diyor ama geçti beklemeyeceğim sabırsızım :)

Mustafa5151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selim uğur
oh şükür teşekkürler dostum merakımı azda osa gidereceğim galiba, 1 aydır her ALlahın günü youtube girip kadjar test sürüşü ,kadjar inceleme zaten bayilerde göstermiiler nese hemen izleyeyim videoyu:cool:

kuartet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tanıtım icin tesekkurler. En merak ettiğim konu malzeme kalitesi. Araçta kapı üstleri sert plastik sanırım. Koltuk, göğüs ve kapıları illaki incelemişsinizdir. Kalite nasıl? Bilgi verirmisiniz. Özellikle quasqai'ye göre.

35Scenic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben inceledim QQ dan güzel bence iç aydınlatma let ampul yok daha modern. Kontak anahtarları sanat eseri bir beyaz bir siyah Ayrıca arabada kontak anahtarını koyduğumuz yer yok artık. QQ daki kaput ayar soyunu bu araçta yok 4-5 araç inceledim yok. Torpidoda soğutucu yok. yalnız 1.5 motor sesi hiç gelmiyor gibi sessiz

kuartet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle quasqai den daha güzel, iç ve dış tasarım kadjarda 1 gömlek üstün. Ama malzeme kalitesine araca oturmadığım için bilemiyorum. Quasqai,de özellikle direksiyona taktım kafayı resmen komik ve oyuncak gibi duruyor. 100 milyar vereceksin ama arabanın direksiyonu emanet gibi duracak. Kadjarı görene kadar SUV araba sevdamdan vazgecmistim çünkü fiyat performans aracı yoktu. Ama bu arac ilgimi çekti artık. Bakalım kesemiz belli, inşaalh bize uygun bi fiyatla çıkarda bizde nasipleniriz. Ama önce test sürüşü tabiki.