İstanbul'dan selamlar!

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz öğretmenim bende öğretmen adayıyım
otomatik herzaman iyidir ben burdurda olmama rağmen iyiki otomatik diyorum istanbulda kesinlikle otomatik iyi tercih olurdu
ama hayırlı olsun güle güle kullanın esas res,mleri koyun herkes maşallah diyor allah kaza bela vermesiin diyor insanların duasını alıyorsun :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz hocam hangi okulda görev yapıyorsunuz öğrenmemde bi sakınca yoksa öğrenebilirmiyim ? çünkü forumda çoğu arkadasımız öğrenci belki yardımcı olursunuz derslerimizde :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun .. korkuları yenmenin tek yolu korkularla yuzlesmektir..umarım kısa zamanda yenersiniz korkularınızı. bayan olarak belki otomatik vtes daha kolay olabilir ama manuel viteste hersey sizin ellerinizde.. bana gorede daha zevkli artı yakıt tasarrufuda cabası .. Daha cok artı sayılabilir.. burda gordugunuz goreceginiz araclardan sonra nazar olayınıda kafanızdan sileceksiniz. nice araclar var arkadaslarımızda. .. aktif olun yeterli..

tabii ki kıyaslama falan söz konusu bile değil, benim aldığım araç en ucuz aracı renault'un:) sadece ilk araç ve de yılların hedefi durumu, bir de henüz 1 hafta oldu daha öyle bir fırsat olmadı tabii, yıkatınca çekeyim en iyisi.

kesinlikle haklısınız, bu yüzleşme için 2007 de ehliyet almıştım, ehliyet sınavının sadece bir tur atmaktan ibaret olduğunu görünce daha çok korkmuştum:D en sonunda çok kötü bir şoförle -iş için- yolculuk yapmak zorunda kalıp bir günde 3 kaza atlatınca, karar verdim ve sonra da harika bir hocadan özel ders aldım. ilk günden tüm korkular uçup gitti, insan bilmediği şeyden korkarmış, eskiden sözlüm dikkatli kullandığı halde, ay, ah çarptık derdim, artık biliyorum sorun yok, o araç oradan geçer:) sakin bir co-pilot da oldum bu şekilde:)

bayan üyeler olması dediğim gibi sadece karşılaşılabilecek güvenlik sorunları vb paylaşımı açısından iyi olurdu, yoksa diğer forumlarda bana resmen araç dünyasını öğretenler genel olarak erkek üyelerdi, haklarını ödeyemem.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun :eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bekliyoruz o halde...:eyv

tamam, yarın servisten alacağız (alarm ve park sensörü takılıyor) pazar günü debriyaja alışmak için sanayide olacağız, çekerim fotoğrafını:) gerçi beyaz en basit clio, ama bulunsun madem forumda:)

hoş geldiniz öğretmenim bende öğretmen adayıyım
otomatik herzaman iyidir ben burdurda olmama rağmen iyiki otomatik diyorum istanbulda kesinlikle otomatik iyi tercih olurdu
ama hayırlı olsun güle güle kullanın esas res,mleri koyun herkes maşallah diyor allah kaza bela vermesiin diyor insanların duasını alıyorsun :)

ileride 2. aracımı belki otomatik alabilirim, tabii istanbul trafiği bunu zorunlu da bırakabilir, ama önce manuelde yıllar geçsin biraz, bir de benzin zamlanırsa daha mecburen kalabilirim manuelde:)

hoşgeldiniz hocam hangi okulda görev yapıyorsunuz öğrenmemde bi sakınca yoksa öğrenebilirmiyim ? çünkü forumda çoğu arkadasımız öğrenci belki yardımcı olursunuz derslerimizde :)

ben dil kursunda öğretmenim, okulda çalışmıyorum maalesef, yetişkinlere ders veriyoruz:) keşke yardımcı olabilseydim:)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin Çiğdem öğretmenim, iyi forumlar...
Korkunuzu atlatmamıza sevindim, aynı kaderi eşimde yaşamış zamanında ama korkusunu yenemedi bir türlü ve co-pilotluğu tercih etti...:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun :eyv
teşekkürler.

Hoşgeldin Çiğdem öğretmenim, iyi forumlar...
Korkunuzu atlatmamıza sevindim, aynı kaderi eşimde yaşamış zamanında ama korkusunu yenemedi bir türlü ve co-pilotluğu tercih etti...:)

hoş bulduk. eşinize de geçmiş olsun. ben yayayken alkollü bir sürücü çarpması sonucu -ışıklarda beklerken!- beyin ameliyatı geçirdiğimden çok uzun sürdü, 16 yıl önceydi o talihsiz olay. ancak ehliyet kursu değil, eş de değil -beni sözlüm de desteklemişti özel ders konusunda- tavsiye edilen bir hocadan trafik dersi çok faydalı. beni tanıyanlar inanamamıştı ilk gün e-5'te gittiğimi duyunca, imkansızdı çünkü, o güne kadar:)
aslında işim yüzünden gerekmese, ben de uzuuuun süre co-pilotluğa devam ederdim sanırım:)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler.

hoş bulduk. eşinize de geçmiş olsun. ben yayayken alkollü bir sürücü çarpması sonucu -ışıklarda beklerken!- beyin ameliyatı geçirdiğimden çok uzun sürdü, 16 yıl önceydi o talihsiz olay. ancak ehliyet kursu değil, eş de değil -beni sözlüm de desteklemişti özel ders konusunda- tavsiye edilen bir hocadan trafik dersi çok faydalı. beni tanıyanlar inanamamıştı ilk gün e-5'te gittiğimi duyunca, imkansızdı çünkü, o güne kadar:)
aslında işim yüzünden gerekmese, ben de uzuuuun süre co-pilotluğa devam ederdim sanırım:)
çok geçmiş olsun hocam :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Forumda mesaj yazan kayıtlı bayan üyelerimiz aşağıdaki gibidir,mesaj yazmadan takipte olanları maalesef rütbelendiremiyoruz...:)

bgunay
ce_dribble
clio_34
dehasoner
derya
Elif
Elif92
gülşenn
görkemefe
lale
Leydi_RFC1
Leydi_RFC3