İşte beyaz incimin fınısh kare cila sonrası

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte fınısh kare 1000 p nin mükemmel parlaklığı

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende fk1000p kullanıyorum beyaz araçta çok iyi, ayrıca sealant olmasından dolayı uzun süre koruma sağlıyor.. Ancak uygulamadan önce polisajla çizikleri giderim üzerine autoglym srp veya radiant üzerine fk yaparsan daha bi güzel oluyor..

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayın dostum ben önce kille yüzeyi temizledikten sonra autoglym srp 500 ince çizik giderici atıyorum.en sondada fk 1000 p ile final yapıyorum ve işte sonuç:MÜKEMMEL BEYAZ ÖTESİ PARLAKLIK :eyv

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşe yarıyor çok güzel tabikide benimde araç beyaz.. Ben bundan sonra autoglym hd waxı deneyeceğim fk dan daha iyi parlaklık veriyormuş daha iyi dediler ama biraz tuzlu fiyatı..sonrada nano deneyeceğim.. Sende benim gibi bakım koruma işine meraklısın çok güzel olmuş valla

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşe yarıyor çok güzel tabikide benimde araç beyaz.. Ben bundan sonra autoglym hd waxı deneyeceğim fk dan daha iyi parlaklık veriyormuş daha iyi dediler ama biraz tuzlu fiyatı..sonrada nano deneyeceğim.. Sende benim gibi bakım koruma işine meraklısın çok güzel olmuş valla
evet dostum.atalarımızın dediği gibi at-avrat-silah.bakarsan bağ bakmazsan dağ olur.bizim hanım çok kızıyor bi sendemi araba diyor ama ne yapcan merak işte.qw

akorkut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaça mal oluyor malzemeler

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güzel parlamış eline sağlık...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Maşallah, güzel günlerde, kazasız, belasız ve arızasız kullanımlar dilerim..:bravo