Işte bu renk bi clio4 istiyorum =)

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Bende Bir Kere Beyaz Araç Kulladım Boya Konusunda En Sıkıntısız Renk Ama Beyaz Araçta Bana Çok Çekici Gelmiyor :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Bende Bir Kere Beyaz Araç Kulladım Boya Konusunda En Sıkıntısız Renk Ama Beyaz Araçta Bana Çok Çekici Gelmiyor :)
kesinlikle sorunsuzluk açısından çok iyi ama clio 4 gibi estetik araç alınca o çizgileri o hatları gösterecek bir renk lazım diyorum BEN :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
42.000.-tl. ye bedava diyorsan bence hiç durma, düşünme ve hatta kaşınma al derim...
sözlerine dilkkat et abimizsin ama kaşınma falan ne oluyor benim şahsi görüşüm bu sen beğenip almışsın senin arabana kötümü dedik ben sevmiyorum dedim zorlamı sevdircen :) kaşınıyorum ben ....

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ben onu sözü senin lafına istinaden söyledim ganimet gibi bedava dagıtıyorlar demişsin ya, ata sözümüzü dile getirdim. 42.000.tl. senin için bedava ise hiç düşünme taşınma ve hatta kaşınma al derim diye... Özür dilerim yanlış anlaşıldıysam..

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi babamda 48 yaşında size saygısızlık etmek istemem arabanız mükemmel 42 binim olsa direk alırım zaten. bizim ailemizdede beyaz araba var. belki sözüm ağır olmuş olabilir ama sizin şunu demenizi beklerdim ben beyaz seviyorum. her rengi ayrı güzel ben ona bişey demedim. sarıyı alırsın satamazsın beyaz iki güne satılır orası kesin. neyse aykut abicim bir problem yok kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Allah herkese gönlüne göre versin...

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ancak boyatırsan olur.:D