İşte Bursa'daki Turbo Renault 5

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim her zaman ;)

OutlaW

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar önünüzdeki sürücü sizden çok kötü olsa bile pist geniş olmadığından go kartta geçiş yapmak gerçekten zor oluyor.
geçseniz diğer arkadaşınız benim aracım çok kötüydü diyor öylede olabiliyor her araç aynı performans vermeyebiliyor. O yüzden zamana karşı herkes aynı araçla sırayla çıkarsa net sonuç alabiliriz gp r5 karting te araçlarda sayaç var ve her turunuzu salisesine kadar çıktığınız en yüksek hızı ve ortalama hızınızı veriyor ve yenilen için bahane kalmıyor Bu arada GP e5 karting Yenibosna koçtaş ın hemen karşısında
(Diğer forum sitesinde organize ettiğimiz Renault 5 toplantısı buluşma yerinin karşısı )

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam gidip yarışalım ozaman...

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vay be iyimiş o serhat abi :D yarışın video foto çekin bende bakayım :D ben çünkü gelemem bu aralar :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
:eyvsensiz olmaz kaptan

OutlaW

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Organizasyon işini Hakan kardeşimiz yaparsa sevinirim klasik oto müzesini sayesinde öğrenmiştim Hakan top sende :)

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende topu görkeme atıyorum :D Havalar biraz sıcak olsa veya kapalı mekan olsa iyi olur...Yüz felci geçiririz çünkü...Hava 5 dereceyken o hızla sıcaklığı -3 hissederiz :D

Görkem

Bilgi Girilmemiş
qwkask takarız sıkıntı olmaz

Görkem

Bilgi Girilmemiş
havalar iyileşince Florya İBB ye gideriz orası hem virajlı hem pist uzun 10 kişiden aşağı olmaz gruplarda en az 10 kişi olmak zorunda