atitrend

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault-fluence-2013-facelift-makyaj-spyshot-tampon-ayrinti.jpg

Bence burdaki ön ızgarayla meksikadakinin alakası yok, bu çok farklı bence biraz daha beklemek gerek... fluence'in ön ızgara clio ya benzer olcak gibi... Ve ayrıca gündüz aydınlatma...
arkadaşlar ben 1.5 dcı fluence prilivage aracımı satıp passat aldım ama bu aracı ne hale getiripte güzelleştireceklerini merak ediyorum. bence avrupada clio 4 önü gibi olan makyajlı kasa satılır. faz 1 de de geniş ağızlı ızgaralar arap ülkeleri ve amerika taraflarına gidiyordu. ince ızgara ise avrupa ülkelerine geliyor. ince ızgaralı olanda gündüz farıda olduğu anlaşılıyor. ilerde belki 2. araç olarak alabilirim.

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben 1.5 dcı fluence prilivage aracımı satıp passat aldım ama bu aracı ne hale getiripte güzelleştireceklerini merak ediyorum. bence avrupada clio 4 önü gibi olan makyajlı kasa satılır. faz 1 de de geniş ağızlı ızgaralar arap ülkeleri ve amerika taraflarına gidiyordu. ince ızgara ise avrupa ülkelerine geliyor. ince ızgaralı olanda gündüz farıda olduğu anlaşılıyor. ilerde belki 2. araç olarak alabilirim.

Hangi Passat aldiniz :cool:

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araba hoşuma gitmedii :) Benim arabam halaaa güzel demkki bunada sevindim yani :)

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş...Süper :eyv

Deltaeagle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault_Fluence_2012-2013-facelift-brasil-europe.jpg
yeni makyaj bu.üstüne birde kamuflajlı çekilmiş resimdeki gibi gündüz ledlerini ekleyin tadından yenmez.

atitrend

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4 tsı dsg confortline. aldım . eşim fluence ı kullanmakta zorlandı. debriyajın kavramasına bir türlü alışamadı. hatta daha önce yeni kasa doblo aracımız vardı onu bile sorunsuz kullanırken flu nun kavramasını ve vites yollarını bir türlü sevemedi. bu sebepten aracımızı satıp passat aldık ama o vw i öve öve bitiremeyenlere kanmayın . golf hari. diğerlerinin renaulttan aman aman bir artısı yok. fluence ta tıkırtı varsa passatta da var. ha yol sesi biraz daha az alıyor ve güzel yol tutuyor. renault kadar donanım ve konfor yok yalnız. eller serbest i, xenon farı, derili koltuları ,katlanır aynaları bluetootu, aramıyor değilim. aynı donanımlı passat malesef 88 bin tl olunca 1.4 tsı dsg confortline aldık. 72 bin tl bayıldık. hanım sağolsun
Hangi Passat aldiniz :cool:

sinan61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4 tsı dsg confortline. aldım . eşim fluence ı kullanmakta zorlandı. debriyajın kavramasına bir türlü alışamadı. hatta daha önce yeni kasa doblo aracımız vardı onu bile sorunsuz kullanırken flu nun kavramasını ve vites yollarını bir türlü sevemedi. bu sebepten aracımızı satıp passat aldık ama o vw i öve öve bitiremeyenlere kanmayın . golf hari. diğerlerinin renaulttan aman aman bir artısı yok. fluence ta tıkırtı varsa passatta da var. ha yol sesi biraz daha az alıyor ve güzel yol tutuyor. renault kadar donanım ve konfor yok yalnız. eller serbest i, xenon farı, derili koltuları ,katlanır aynaları bluetootu, aramıyor değilim. aynı donanımlı passat malesef 88 bin tl olunca 1.4 tsı dsg confortline aldık. 72 bin tl bayıldık. hanım sağolsun

Arabayı ilk aldığımda kavraması bana da çok yabancı geldi ama zamanla alışılıyor. Koltuk pozisyonu da çok önemli, geride ve yerde oldu mu, konfor mükemmel oluyor arabada...

bismillah22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluance bencede cogu arabaya gore konforlu ozellıklede fıyat olarak kıyaslanırsa fakat yol tutusu konusunda gercekten zayıf fluance guven vermıyor:(

atitrend

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malesef 2 si bir arada olmuyor. konfor istiyorsan yol tutuştan feragat etmen lazım. flunun yerden yüksekliği 2-3 cm az olsa yol tutuşunda da bir sorun yoktu bence. bende 2009 da sıfır aldığım megane 2 sedan da vardı ve onun yanında fluence daha iyi yol tutuyordu ama magane kadar konforlu değildi. donanım olaraksa fluence prilivage gerçekten dop dolu bir araç. aracın sürüş keyfini arttıracak bir kaç değişiklik yapılsa ve içinide biraz daha değiştirip güzellerştirseler süper bir araç olur.
passat gerçekten iyi denebilecek yol tutuşa sahip bir araç ama yan rüzgarlardan etkileniyor. eğer rüzgar varsa yüksek süratlarda rahatsızlık veriyor.
fluance bencede cogu arabaya gore konforlu ozellıklede fıyat olarak kıyaslanırsa fakat yol tutusu konusunda gercekten zayıf fluance guven vermıyor:(