İstediğim Gibi Olmadı Çok Şanssızım Fakat Buna da Şükür :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke bana getireydin saygu değer abim.
* Benim araba yıkama deterjanıyla temizlerdik,hemide köy havasında.
* Tüm işlemleri üstleniyorum. :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke bana getireydin saygu değer abim.
* Benim araba yıkama deterjanıyla temizlerdik,hemide köy havasında.
* Tüm işlemleri üstleniyorum. :)

eyvallah kardeşim :) şampuanı sürmesem yıkamazdım eski hali daha iyiydi :D ama yok ya kabası gitti hiç değilse her durduğum yrde nemli bezle sildim bir daha orda yıkamam hava yok su yok ne var benzin var motorin var :D :D taşıma suyla bu kadar oldu işte :eyv :eyv

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah kardeşim :) şampuanı sürmesem yıkamazdım eski hali daha iyiydi :D ama yok ya kabası gitti hiç değilse her durduğum yrde nemli bezle sildim bir daha orda yıkamam hava yok su yok ne var benzin var motorin var :D :D taşıma suyla bu kadar oldu işte :eyv :eyv
Senin Flu'yu yıkama şerefini onlara tâktim ettin ama değerlendiremediler yazık :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin Flu'yu yıkama şerefini onlara tâktim ettin ama değerlendiremediler yazık :D

onlar yıkatmıyorum zaten başlarından savıyolar araç köpüklü kalıyo alıyorum elime davlambazdan ve alt takımdan girip tavandan çıkıyorum güzel gusül aldırıyorum şimdilik teyemmüm aldırdık :) :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buyur gel abim Flu'ları dizelim arka arkaya :)
onlar yıkatmıyorum zaten başlarından savıyolar araç köpüklü kalıyo alıyorum elime davlambazdan ve alt takımdan girip tavandan çıkıyorum güzel gusül aldırıyorum şimdilik teyemmüm aldırdık :) :)
:) :)