isteksiz marş ,

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konuyu açan arkadaşın bahsettiği aynı sıkıntı havalar soğuyunca bende de başladı. özellikle dikkat ediyorum 5 derece altında aynı şekilde hem çalıştırırken hemde stop ederken sarsıntılar oluyor.
ve yine 10 derece üzerinde ise anlaşılır biçimde azalıyor. biraz okudum araştırdım fakat bi çözüme varamadım. önümüzdeki ay bakıma götüreceğim orada bahsedeceğim ustalara. sıkıntı yaşayıp çözüm bulanlar var ise paylaşırsa sevinirim.[/QUOus

ustam ile görüştüm. enjektör dedi. gittim enjektörcüye cihaza bağladı. ayar çekti. ancak yapmaya devam ederse araç bizde kalacak soğuk motorda bağlayacağım makineye dedi. henüz bırakamadım .

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar konuyu açan arkadaşın bahsettiği aynı sıkıntı havalar soğuyunca bende de başladı. özellikle dikkat ediyorum 5 derece altında aynı şekilde hem çalıştırırken hemde stop ederken sarsıntılar oluyor.
ve yine 10 derece üzerinde ise anlaşılır biçimde azalıyor. biraz okudum araştırdım fakat bi çözüme varamadım. önümüzdeki ay bakıma götüreceğim orada bahsedeceğim ustalara. sıkıntı yaşayıp çözüm bulanlar var ise paylaşırsa sevinirim.[/QUOus

ustam ile görüştüm. enjektör dedi. gittim enjektörcüye cihaza bağladı. ayar çekti. ancak yapmaya devam ederse araç bizde kalacak soğuk motorda bağlayacağım makineye dedi. henüz bırakamadım .

Ben enjektorlero degistirdikten sonrada ayni sekilde sorun devam ediyordu. Su an hala bir gelisme olmadi.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçtada Start Stop tuşuna basınca 1-2 sn isteksiz geç çalışıyor.Aküyüde akü şarj aletiyle tam şarj ettim. Sonuç gene aynı.Kızdırma bujisi arızası olduğunu tahmin ediyorum. Sorunu çözebildiniz mi?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben gecen bahsetmistim servise gidecegim diye. Gittigimde egr durumu oldukca iyi sanzimanda oldukca iyi durumda dendi. Yani oarca degisimi yapilmadi fakat aracin yasi 5 oldugundan usta titresim için motor kulaklari olabilir oda normaldir dedi. Diğer yandan vuruntu debriyaj ayari ile alakaliymis arada yine yapiyor fakat eskisi gibi gaza her basmamda yapmiyor. İsteksiz calisma için çok önceki servis bakimimda da normal denmisti marsi 2-3 saniyede alabilir veya aninda calisabilir demislerdi.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce