İthal mi Yerli mi ?

mustafa0067

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model DCI EDC , şasi numarası VF1 ile başlıyor yani uluslararası şasi no sorgulama sitelerine göre France üretimi. Ancak sağ arka kapı içerisinde yer alan etiketlerde Türk Malı ibaresi var. Kumandadan 2 defa üst üste kilitleme yapılırsa açık camlar otomatik kapanıyor. Hız kadranı dijital. Tavanda siyah çıta mevcut. Gündüz farı yok. Bu araç yerli mi ithal mi ?

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam modülü yerli megane larda da mevcut.

sefa_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de 2011 megane 3 daynamiq var katlanır ayna felan var araçta ön çamlarda Auto da yazıyor lakin kartta bulunan kapama tuşuna istediğin kadar bas hiç bir işlem yapmıyor şase numarası benimde VF1 diye başlıyor ne yapmak lazım ki bunun için ayrıca aracımda gündüz farı düzeneği de var hatta ampul bile var lakin kabloların ucu boşta düzenek yok 200 tl istediler normal mi İstanbul Anadolu yakasında bu işlemi yaptıran varmı

Son düzenleme:

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gündüz farı benım arac için (vf1 ile başlıyor) farın ıcınde bır adet fazladan sınyal lambası koymuşlar onlar yanıyor amerıkan park hesabı :D farı yakınca söndugu ıcın sınyallerı parka baglattım tabıkı, farın altında guzduz farı plastıgı var 450 tl verırsem farın altına beyaz gunduz ledıde takabılırm aracın paketı 2012 extrem camlar otomatık kapanıyor. aynlaar katlanıyor.

sızın farlar degısmıs olabılır.
cam modulunde sorun olabılı. tabı modul varsa,ona bakmak lazım. bır elektırkcıye giderseniz işi çözer.

sefa_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani modül olmama durumu da yüksek sizin belirttiğiniz gibi benim farlarda da sinyalin bir altında ki yerde düzenek var lamba bile var lakin jak çıkışının ucu boşta kablo elektrikçiye gösterdim rölesi yok aktif yapmak için 200 tl istedi bana lakin korkum şu ki bizim araçlarda Amerikan park beyin yakıyor veya arıza lambası yakıyor diye bir yazı okudum iki tane işık yüzünden arabanın beyninden olmayalım :soru:soru

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır modul alıyorsunuz arıa falan olmuyor aynı modulle parklarıda baglarsın

mahmut65

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paspaslara bak gizli bölme varsa ithaldir

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault bütün araçların şasi vf1 ile başlıyor diye biliyorum ben ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sefa_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paspastan kastınız arka kısımdaki bölme sanırım da benim araçta o bölme yok lakin yeni kasa kangoo var babam da onun araçta var o bölmeler

sefa_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır modul alıyorsunuz arıa falan olmuyor aynı modulle parklarıda baglarsın

peki bu modül bu kadar pahalı mı işçilik mı pahalı olan yoksa İstanbul sanayi işimi ;);)