İyi ses alamıyorum yardım

onursmegancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracım megane 2 hb ana ünitem navix double din ön kapılarda pionner 1344 pandizotta kenwood oval ve yanlarndaki midliklerde clifford mid tiz takımı bunları pilippo anfiyle besliyorum hala istedğim sesi alamıyorum ne bileyim boğukmuş frekanslara inemiyormuş gibi geliyor yardımlarınızı bekliyorum yada yapmam gerekn ayarlar nelerdir ? teşekkürleeer nargile

Tugay TAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı ünite mevcut, Benım önlerde Clarıon marka SRP 1323 ozel serı uretımı bı kompenant kullandım. Renault uyumlu kesme bıcme ıslemı yapmadım, Cok kalıtelı bı ses aldım,Subwoofer almak ıstersen kesınlıkle PowerBass almanızı tecıh ederım,

ali34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi öncelikle clicford midlerden kurtul jbl i tavsiye edebilirmi ucuz ve daha güzel orka pandizotada 4 oval yap bu 4 ovali fiber bi pandizot yaptırıp takarsan daha güzel bi görüntü olur bi razda ses degişir ama clicford midlerden kurtul
amfini degiştirebilirsende sound magus ck 75 veya xetec 4.90 almalısın abi 2 takım ovali 1 kanal girdiginde rahat rahat calıstırbilmesi için
tesisat konusunda aklınıza takılan cogu soruyu cevaplayabilirim abi elimden geldigi kadar bu işle ugrasıyorum

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı ünite mevcut, Benım önlerde Clarıon marka SRP 1323 ozel serı uretımı bı kompenant kullandım. Renault uyumlu kesme bıcme ıslemı yapmadım, Cok kalıtelı bı ses aldım,Subwoofer almak ıstersen kesınlıkle PowerBass almanızı tecıh ederım,

Merhaba,size özelden bu konuda msj attım ama sanırım düşmedi, bu hoparlörleri ne tür müzik dinleyen birine tavsiye ederdiniz? rock yada pop yada dans trance vs mi yoksa entrümanların belli olduğu klasik yada türk sanat vs mi yoksa hepsinede sağlam ses verecek genelce güzelmi?

hiç duyduğunuz üstün bir marka hoparlör varmı mesela hertz,focal,morel yada alpine ,infitinity gibi onlarla nasl kıyaslardınız?