İzmir Buluşması;

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şöyle ibşi diyim neden her buluşma mangal yada başka bişi bence katılım fazla olsun işterseniz inciraltı gibi bi yerde normal bi buluşma yapın bence cumartesi 7 7 bucuk gibi benden 4 araba garanti bizim grubumuz :) dün ordaydık mesela 3 araç cokta eğlendik citoz kola filan alıp illa mangal olursa katılım az olur benden size tavsiye

İlla mangal diye bir şey yok zaten sadece öneri. :) Dediğin gibi de olabilir. Listeye ekliyorum öyleyse seni?

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabiki ben her zaman hazır askerim cok büyük bi neden olmadıkca yanınızdayım hatta 2 3 araba :) izmir yeterki gönüllü olsun bence haftaya cumartesi engelliler otoparkında 7 7 bucuk gibi buluşalım derim

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence mangal organizasyonu daha güzel olur diye düşünüyorum :eyv

Otoparklarda ayakta dikilmektense havada fazla sıcaklar bastırmadan
nargile

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olurda katılım az olur işte onu demek istiyorum eğer katılım istiyosanız mangal yapmayın çünkü bende gelemem zaten cok kişide bu yüzden gelemiyo herkes müsait olamıyo ha şöyle olur zaten o otoparkın arkası piknik yeri gündüz pikniğinizi yapın akşamda biz geliriz oda olabilir yinede siz bilirsiniz tabiki

35AR5226

Burak CANOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi izmir uyumayın güzel bi buluşma yapalım kaynaşalım artık :)

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi eğlenceler...

mayhem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbullular bangır bangır yaza veda ediyor. biz izmirliler tırt mı çıktık.??? isterseniz ben ayarlayayım bi yaza veda? bi arkadaşın urlada yeri var kişi sayısına göre fiyat verecek bize

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Sırada bana verdiğiniz söz var İzmirli RFC.. Marmaris'e gelip tekne turu yapacaktık hani? ne oldu sizden ses seda yok hala...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sırada bana verdiğiniz söz var İzmirli RFC.. Marmaris'e gelip tekne turu yapacaktık hani? ne oldu sizden ses seda yok hala...

İzmir RFC kısır abi kaç kere konu açtık gelirim ederim buluşma yok mu diyenlerin hepsi 'tırt' çıktı. Biz kendi aramızda sürekli olarak buluşuyoruz tabi konu açmıyoruz her seferinde çünkü gelenler belli hep aynı kişiler... Marmaris konusunu konuştuk kendi aramızda ama bi sonuca bağlayamadık bir türlü. İnşallah sözümüzü yerine getiririz. :)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yeni ameliyat olduğum için söz veremem hiçbir organizasyona arkadaşlar.

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi