İzmir Ekibi Buluşuyor - 07.10.2012 Pazar

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydi EFELERRRRRR Gösterin kendinizi Günceli.... :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Barış abi buluşma yeri olarak neresi Turkuaz otoparkı mı yine?

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Diğer araçla gelen arkadaşlar yada ben alırız seni biyerlerden sorun değil. Ama araçla gelsen de cabrio görsek iyi olurdu :)

abi işler o kadar yoğun ki anlatamam..arabayı boyaya vericektik biliyosun ama onu bile veremedik hala , her an herşey çıkabiliyo :) boşta olursa araba mutlaka arabayla gelcem ama , şimdilik bi iş yok gibi görünüyo o gün için :)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kısmetse geliriz:)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
bu turkuaz sakatlar derneğinin falan olduğu yermi acaba ? sahil tarafından gelırken F.Altaya dönmeden sağdan göztepe iskelesine dogru gıdıyoruz , dümdüz giderken sağda kalıyor.ya da yanlış mı biliyorum acaba :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu turkuaz sakatlar derneğinin falan olduğu yermi acaba ? sahil tarafından gelırken F.Altaya dönmeden sağdan göztepe iskelesine dogru gıdıyoruz , dümdüz giderken sağda kalıyor.ya da yanlış mı biliyorum acaba :)

Evet doğru Mustafa Kemal Sahil bulvarından hiç sapmadan dümdüz gidiyorsunuz, yolun sonunda yol ayrımları geliyor siz Üçkuyular feribot iskelesi tarafından düz olarak devam ediyorsunuz daha sonra Engelliler Parkını biraz geçtikten sonra sağda kalıyor

Son düzenleme:

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sizin söledginizde dogru sanırsam ama baska bi tarifle; turkuaz, özdilege giderken sagda ya da levent marinayı geçtikten sonra yine sagda kalıyor :)

ben kesin bişey sölemiyim hafta sonu motor yarıslarında görev alma ihtimalim var. Eger olmazsa gelirim :eyv

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Evet doğru Mustafa Kemal Sahil bulvarından hiç sapmadan dümdüz gidiyorsunuz, yolun sonunda yol ayrımları geliyor siz Üçkuyular feribot iskelesi tarafından düz olarak devam ediyorsunuz daha sonra Engelliler Parkını biraz geçtikten sonra sağda kalıyor

doğru biliyomuşum tamamdır :) uzakmıs bana ama sorun degıl geliriz :) saolasın ;)