Izmir - lpg yardim

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
İşyerinde müsait olmadığım için çok seri yazacağım baştan özür ve hepinize selam ederim.

Sıfırmı, 2. elmi dizel otomatikmi omu bumu derken arabamdan ayrılamayacağıma karar verdim ve tüp taktırmak istiyorum.
1.Prins
2.BRC
3.Zavoli

dediler :) İllaki birini taktıracağım ancak bana İzmirde işinde usta firma garantisi ve desteği sağlayabilecek firma öneriniz olursa işim çok kolaylaşacak. Hepinizden fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

İzmirden çok selamlar...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zavoli iyi diye biliyorum ve o araçtan ayrıldığınız an ben alacağımı biliyorsunuz :))

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Kızmayın ama geçen pazar peugeot 2008 serisi 2015 model cam tavan navigasyonlu allure full model dizel otomatik araca bayıldım :) 70.000 fiyat aldım ve ciddi ciddi niyetlendim amma velakin İzmirde yolmu var ? her sabah her akşam okul servisleri ile sıyıra sıyıra geçiyoruz daracık yollardan her taraf çukur her yol dar kreş ve okul önünde yolun ortasına bırakıyorum her sabah 4 lüleri yakıp sağ dolu sol dolu parktan çocukları nasıl indireyim başka sokakta gelen korna çalan vs vs sürücümü var (sözüm meclisten dışarı) hani kapalı garajlı villam olurda otobandan işe basar gider gelirim amenna amma velakin bana uygun araç cliodur o clioda benim cliomdur :) Birde pazar günü 2015 corsalara baktım benim night dayım onlara 1000 basar benim aracın kalitesinde bir corsaya rastlamadım 50 çeşidi var o nedenle bu hafta sonu bu işi bitireceğim kısmetse ama firma ismi bekliyorum :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlısı olsun şimdiden, severek ve keyifle biniyorsanız arabanıza, ekonomik yapmak için ufak tefek işlemlerle bunu giderir ve daha keyifli binersiniz inşallah. İzmir'den arkadaşlarla ben konuşayım onların bildikleri usta ve markalar var mı? araştıralım.:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kızmayın ama geçen pazar peugeot 2008 serisi 2015 model cam tavan navigasyonlu allure full model dizel otomatik araca bayıldım :) 70.000 fiyat aldım ve ciddi ciddi niyetlendim amma velakin İzmirde yolmu var ? her sabah her akşam okul servisleri ile sıyıra sıyıra geçiyoruz daracık yollardan her taraf çukur her yol dar kreş ve okul önünde yolun ortasına bırakıyorum her sabah 4 lüleri yakıp sağ dolu sol dolu parktan çocukları nasıl indireyim başka sokakta gelen korna çalan vs vs sürücümü var (sözüm meclisten dışarı) hani kapalı garajlı villam olurda otobandan işe basar gider gelirim amenna amma velakin bana uygun araç cliodur o clioda benim cliomdur :) Birde pazar günü 2015 corsalara baktım benim night dayım onlara 1000 basar benim aracın kalitesinde bir corsaya rastlamadım 50 çeşidi var o nedenle bu hafta sonu bu işi bitireceğim kısmetse ama firma ismi bekliyorum :)

Aykut abi bu konuda yardımcı olacaktır konuyu görünce o da tanıyorsunuz izmirde :eyv eşinize selamlar

nilemec

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
hu hu :) kimse yokmu ?

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hu hu :) kimse yokmu ?

Bayan eşrefpaşalı :) aradığınız rootadmin sistemdedir kendisi size cevap yazmıştır lütfen beklemede kalın :pis

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
2.Sanayi de Ege otogaz var. Barış arkadaşın cebini özelden yazacağım size oraya gittiğinizde Barışı ararsınız, o ustalarla konuşacak en iyisini en uygun şekilde yaptıracaklar.:eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzmiri pek bilmiyorum ama Marka olarak kendi aracımda Romano marka LPG kit kullanıyorum 2 yıldır. Piyasanın en sessiz ve en hızlı çalışan ve enjektörleri ayrı ayrı temizlenip takılabilen bir kit. Ayrıca 100.000 km motor garantisi veriyor. Tüm parçalarını kendi üreten eski bir İtalyan bir firma . Seçenekler arasına bunu da eklemenizde fayda olacaktır. AKL grubu bakıyor servis konusunda sıkıntıda yaşamazsınız.