Izmirde clio 4 kullancilari ve tamir bakim hkk.

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

Forumda benim gibi İzmirli kullanıcılara ulaşmak amacım ve bilgi almak :)

İzmir Karşıyakada ikamet ediyorum ve aracımın bakımlarını özel serviste yaptırmak istiyorum.

1 Gittiginiz önerebileceğiniz servisler varmıdır aynı zamanda kesinlikle gitme dediğiniz ?

2 İzmirdeki yetkili servislerden memnunmusunuz tavsiye edermisiniz ?

3 Aracım 2012 54 binde 0.9 tce İCON .. Sıradaki bakım sanırım 60.000 bakımını. Nelerin değişmesini önerirsiniz tavsiyeleriniz nelerdir ? Forumda araştırmama göre 20.000 bakımının aynısıymış fakat yinede ekstra bilgi iyidir :)

4 Lastik degiştiricegim orijinal lastiklerinden memnunum fakat başka markalarada aklım kayıyor lastik konusuna çok önem veren biriyim yumuşak hamurlu tavsiye edebilirseniz memnun olduğunuz lastik markası varsa bekliyorum..

İzmirli clio kullancıları olarak buluşmalar yada whatsap grubu falan varsa katılmak isterim ..

Saygılar Kazasız belasız sürüşler.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim diyeceğim tek şey servise gitme nereye gidersen git servis düşmanıyım 200 liralık şeye 2 milyar çektikleri oluyor

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Öncelikle merhaba diyerek sözlerime başlıyayım.
Servis sormuşsunuz 2.sanayi sitesinde karaman oto servis var ve karşısında yedek parçacı bile var çok iyi tanıyorum kendilerini ve sonuna kadar güveniyorum.Kani var Cem oto servis var.Lastikleriniz için de Ford Otokoç'a gelmeden hemen az geri de Batı Lastik var oradan uygun şekilde temin edebilirsiniz.fiyatları çok makul ve çok iyi işçilikleri var.Bakımlarınız için ise Renault 60 bin bakım arattırın googledan yapılacakların listesi çıkıyor duruma göre ya hepsi ya da en önemlilerini yaptırırsınız.iyi günler dilerim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Sponsor firmalar haricinde firma bilgisi paylaşamıyoruz maalesef.

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sponsor firmalar haricinde firma bilgisi paylaşamıyoruz maalesef.

Hocam Merhaba,

Haklısınız forumun kurallarına uygun olmayabilir ama şöyle de bir durum var yaşadığım bölgede sponsor olan firmalar yok ise ben ne yapıcam :) Forumdalardaki amaç bilgi paylaşımı olmalıki üye çekmeli ben zaten sponsor firmaya gideceksem tüm sorunlarımı halleder çözüm yolunu forumda aramazdım :)

Benden size tavsiye sadece ünlü bir motosiklet sitesinde izmir temsicisiyim bizdede sponsor olan ve reklamını yaptığımız firmalar var fakat yardımlaşma olarak gittgimiz begendıgımız ustaları tamircileri yada begenmedıgımız yerleri forum üyeleriyle paylaştık hep direk sponsor firmalara yönlendirmek yerine forum üyelerine bıraktık seçimleri :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hocam Merhaba,

Haklısınız forumun kurallarına uygun olmayabilir ama şöyle de bir durum var yaşadığım bölgede sponsor olan firmalar yok ise ben ne yapıcam :) Forumdalardaki amaç bilgi paylaşımı olmalıki üye çekmeli ben zaten sponsor firmaya gideceksem tüm sorunlarımı halleder çözüm yolunu forumda aramazdım :)

Benden size tavsiye sadece ünlü bir motosiklet sitesinde izmir temsicisiyim bizdede sponsor olan ve reklamını yaptığımız firmalar var fakat yardımlaşma olarak gittgimiz begendıgımız ustaları tamircileri yada begenmedıgımız yerleri forum üyeleriyle paylaştık hep direk sponsor firmalara yönlendirmek yerine forum üyelerine bıraktık seçimleri :)
Mesajı tekrar düzenledim, club veya forum ismi vermeden özel çalışan ufak çaplı tamircileri paylaşabilirsiniz...

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesajı tekrar düzenledim, club veya forum ismi vermeden özel çalışan ufak çaplı tamircileri paylaşabilirsiniz...

Selamlar,

Anlayışınız için teşekkür ederim hazır sizi burda yakalamışken bir şey danışmak istiyorum :)

1 clio 4 2 kişi ile lastikler kaç barda olmalı 32 iyimi ?

2 Birde trip metleri sıfırlayamadım bunu nasıl yapabilirim ?

3 Sol kelebekten rüzgar sesi geliyor bunu nasıl kesebilirim ?

4 Aracımda medianav var carcoval bayisine sorduğumda orijinal ekran olduğu için başka marka takılmazmış ve müdahale edilmezmiş fikriniz nedir :) ?

Bu arada tüm sorularımıda forumda araştırdım özellikle rüzgar sesine bazı servisler fitil koymuşlar kimisi slikon çekmiş fakat sizde birikmiş bilgi ve açılan konulardan tecrübelerinize danışmak istiyorum teşekkürler ..:)

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba diyerek sözlerime başlıyayım.
Servis sormuşsunuz 2.sanayi sitesinde karaman oto servis var ve karşısında yedek parçacı bile var çok iyi tanıyorum kendilerini ve sonuna kadar güveniyorum.Kani var Cem oto servis var.Lastikleriniz için de Ford Otokoç'a gelmeden hemen az geri de Batı Lastik var oradan uygun şekilde temin edebilirsiniz.fiyatları çok makul ve çok iyi işçilikleri var.Bakımlarınız için ise Renault 60 bin bakım arattırın googledan yapılacakların listesi çıkıyor duruma göre ya hepsi ya da en önemlilerini yaptırırsınız.iyi günler dilerim.

Hocam teşekkür ederim öncelikle cevabınız için.

Belirttiginz yerleri araştıracağım çok sagolun. Aslında clio 4 ler çok yaygın olduğu için tüm piyasada bu araçları biliyor fakat benim aracım clio 4 tce 3 silindirli :) Bu motoru bilen yok ustalar deneyerek öğrensin istemiyorum servisler hakkındada çok kötü şeyler duydum okudum kararsızım :)

Araştırıyorum bakalım.. Bendede biraz problem var çok pimpirikli biriyim inanın parasından değil bakımlarını kendim yapmayı bilsem ustalardan daha titiz davrancagım için kendim hallederdim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Selamlar,

Anlayışınız için teşekkür ederim hazır sizi burda yakalamışken bir şey danışmak istiyorum :)

1 clio 4 2 kişi ile lastikler kaç barda olmalı 32 iyimi ?

2 Birde trip metleri sıfırlayamadım bunu nasıl yapabilirim ?

3 Sol kelebekten rüzgar sesi geliyor bunu nasıl kesebilirim ?

4 Aracımda medianav var carcoval bayisine sorduğumda orijinal ekran olduğu için başka marka takılmazmış ve müdahale edilmezmiş fikriniz nedir :) ?

Bu arada tüm sorularımıda forumda araştırdım özellikle rüzgar sesine bazı servisler fitil koymuşlar kimisi slikon çekmiş fakat sizde birikmiş bilgi ve açılan konulardan tecrübelerinize danışmak istiyorum teşekkürler ..:)
Önlere 32- arkalara 30 hava iyidir.
Trip bilgilerini silecek kolundaki düğmelerden birine basılı tutarak sıfırlayabilirsin.
Rüzgar sesi için servise gitmen gerekecek veya camdaki fitillere siyah slikon çekeceksin.
Ekran değişiyor, piyasada bşir çok marka ve ürün bulunur.