İzmirde oto ses tesisatçısı arıyorum

dogancan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın orjinal 4 hoparlörünü değiştirip kaliteli amfi slim bas ve önleri tizlerle besleyerek ses sistemini değiştirmek istiyorum fakat çok fazla parça sökülüp takılıcak araştırdım baya plastik aksam çıkıyor kapılar olsun göğüslük teyp filan kablolar çekilcek işini kaliteyle düzgün temiz sonradan bozulma olmucak aracın parçalarını düzgün takıcak kablo tıkırtısı yalıtımı sorun olmucak daha önce bu işi yapmış usta varmı bütce max 2000 bin tl ama düşük olması tercihim öneriniz mekan usta ismi filan varm ?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3. Sanayide ego music iyi diyorlar ama hic bilmem sadece duydum.bi gorusun derim iyi veya kotu bisey diyemem.

hknylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence boş yere birsürü para dökmeden kendiniz yapabilirsiniz. Hem daha özenli yaparsınız, aynı zamanda %50 ye varan fiyat tasarrufu sağlarsınız.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Aynen ben de kendiniz yapmanizdan yanayim sms elektrik konusun da bir fikriniz yok ise yapicam diye ugrasmayin ufacik bir hta sorun cikartabilir Izmir de malesef onerebileceğim bir nokta yok ama islemlerinizi fotograflariniz islem ucreti hakkinda fiyat uzerinde konusabiliriz

Samsung Edge ile gonderildi

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben orjinalleri bozmayarak arka kisma 4lu pantizot anfi kutubas taktirdim. 2. Sanayii sitesinde ersan muzik diye biyer. Isciligi cok temiz yaptigi isin arkasinda. Bir ara bagaj resmini atarim

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben eski araca Carvocal de hem cihaz taktırdım hemde tesisat yaptırmıştım. İşçiliği ilgi alaka sorunda sorumluluk almaları felan oldukça iyiler. İşçiliği gerçekten de 10 numara. Subaruyu bilen bilir bazı kısımlara en ufak tornivada değse çizilir felan hiç bir zarar vermeden 4 4 lük yapmışlardı. önce ksk da idiler şimdi narlıdereye taşınmışlar sanırım. Carvocal diye aratsanız çıkar