Izmirden 35 ajb 276 Selamlar

Kırmızı Reno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cicegi burnunda bir Clio4 SW sahibiyim. 62 dogumluyum, uzun yillar Almanyada yasadim. Emekliyim, bu siteyi arastirmalarim sonu kendim buldum. Her sene Yurtdisina Arabamla cikiyorum. Haritalar (Navigasyon) Izmirde iyi bir Usta beni simdilik en ilgilendiren konular. Benide araniza oldugum gibi kabul ederseniz memnun olurum.
Saygilar

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Abi hoşgeldiniz keyifli aktif forumlar [emoji112]
Arkadaşlar konuyu görünce yardımcı olacaktır

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim. Arabanızda hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve arızasız sürüşler..:eyv

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cicegi burnunda bir Clio4 SW sahibiyim. 62 dogumluyum, uzun yillar Almanyada yasadim. Emekliyim, bu siteyi arastirmalarim sonu kendim buldum. Her sene Yurtdisina Arabamla cikiyorum. Haritalar (Navigasyon) Izmirde iyi bir Usta beni simdilik en ilgilendiren konular. Benide araniza oldugum gibi kabul ederseniz memnun olurum.
Saygilar
Hoşgeldiniz.
Aracınızdaki probleme göre farklı ustalar tavsiye edebilirim. İşlerinin ehli insanlardır.
Bakım içinse gittiğim servis farklı. Orasıda oldukça büyük ve profosyonel ve para düşkünü de değil.

Kırmızı Reno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz.
Aracınızdaki probleme göre farklı ustalar tavsiye edebilirim. İşlerinin ehli insanlardır.
Bakım içinse gittiğim servis farklı. Orasıda oldukça büyük ve profosyonel ve para düşkünü de değil.[/QU

Adres verirseniz sevinirim.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz.
Bakım içinse gittiğim servis farklı. Orasıda oldukça büyük ve profosyonel ve para düşkünü de değil.[/QU

Adres verirseniz sevinirim.

Biri 3. sanayi sitesinde elektrik işi yapıyor sadece.

Diğeri çınarlı lisesi yakını, mekanikte marka model farketmeden iş bitirici bir usta.

Servisim ise çınarlı özel hastanesi tarafında.

Kırmızı Reno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kırmızı Reno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simdilik 20 bin lik bakim icin (yag filtre degisimi) icin Servis lazim. Arabanin orasini burasini gurcalamayacak, isinin ehli bir usta. Adresini yazarsan memnun olurum.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simdilik 20 bin lik bakim icin (yag filtre degisimi) icin Servis lazim. Arabanin orasini burasini gurcalamayacak, isinin ehli bir usta. Adresini yazarsan memnun olurum.
Egemot otomotiv hocam dediğim yer.

Luqui Moly tr distribütörüdür aynı anda. Yağı almaya gittiğimde servis olduğunu gördüm ve bakım yaptırdım.

Oldukça düzgün bir işçilikle tıkır tıkır hallettiler. Ben tüm bakımlara burada devam edeceğim. Tavsiye ederim.

Almanyada yaşadığınıza göre luqui moly yağıda biliyorsunuzdur. Gitmişken sizde elf'ten kurtulun derim :)