İzmir'li arkadaşlarım yardım lazım

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımı bastıktan sonra titreme olayından bahsetmiştim balansa ön düzen yapildi gecmedi rot baslarinda sorun var yenisini aldim gecmedi. Yaylarin montajinda problem olabilir mi ? Aks'lar olabilir diyenler var fakat aracimi basmadan once boyle bi sorunum yoktu lift'ten indirdikten sonra titreme olayi ortaya cikti. Saglam ustasi olan arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var bi gorusup bulusup gosterebilir miyiz araci mi ? Saygilar yardimlarinizi bekliyorum.

19bao07

Bilgi Girilmemiş
ecto_ege barış abinin vardır kesin ıyı ustası..bız genelde kani ye götürüyoruz orası ıyı bayagı ama servis sonucta bıraz tuzlu olabılır dısarıya göre..

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servis olmasin :/ yani basit bir arizadan goturdugum zaman yetkili servise agir fatura cikariyolar istemiyorum yetkili servis isinin piri usta lazim

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Yetkili servis olmasin :/ yani basit bir arizadan goturdugum zaman yetkili servise agir fatura cikariyolar istemiyorum yetkili servis isinin piri usta lazim
barış abiye bi pm at ıstersen.. konuyu görmeyebılır belkı..onun varsa tanıdık yönlendirir mutlaka

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardimin icin tesekkur ederim dostum :) atiyorum simdi mesaj

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karabağlar sanayi'de Cadde Oto var. Araç motor modifiyesi ve basma işlemleri ile uğraşıyorlar. İstersen açık adres verebilirm..

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardimci olacaklarini dusunuyorsaniz adresi alabilirim :)

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam faceden bi arkadaşımın yazısından alıntı yapıyorum ne kadar etkilidir çözüm bilemem fikir olur belki :)
Spor yay Takılan Megane 2'lerin 2. vitesten 3'e geçerkenki Titreme Sorununu Çoğu Ben dahil Bir çok megane 2'ci Yasadı. Titreme Sebebi Yaylar kısa Oldugu için AKS Başlarının Uzun kalmasıdır.. Tek çözümü Aks baslarını Kısaltmaktır. Bu işin geri dönüşü yoktur. Rol Balans Ayarının Bi nebze Titremeyi Önleme Katkısı Olur..diye devam ediyor

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi icin tesekkurler hocam fakat onceki basitigim zamanlarda boyle olmamisti yani ayni yaylarimi taktirmama ragmen boyle bi sorun yasiyorum