Jameson D500 nasıldır?

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga almısken en iyisi bu dk1800 al bunu bi daha ömür boyu alma :eyv yani ben sana sadece bunu öneririm istedigin subwooferıda hayvan gibi çalar :eyv ben 1500 rms 3000 wattlık 2+2 ohmluk subwooferı beslicem bu anfiyle :eyv yani ben baska önermiyorum kardesim genede sen bilirsin :eyv
sağolasın kardeş aslında benimde kafama yattı bu anfi ama araştırmaya devam :)

hangi modeli hocam?
onların yerine bunuda onerebilirim çok kaliteli bi anfidir.
alpine MRP-M500
hocam bu yetersiz kalır gibi duruyor

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben anlamam bu işlerden ama fiyat kalite oranı olarak jbl derim eğer marka alacaksan yoksa sana wooferı çalacak bir amfide yeter benimki öyle mesela forwell diye bir amfi wooferımı çalıyor ve bana yetiyor benim öyle büyük bas sesi gibi falan bir beklentim yok.

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman wooferına gore internetten jbl veya pıoneer bakıcaksın..

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anfiniz 4 ohmda 500 1 ohmda 1000 watt veriyor.Subwooferiniz 2+2 yani ya 1 ohmda yada 4 ohmda kullanabilirsiniz.4 ohmda bağlı ise anfiniz yetiyor.1 ohm bağlarsanız 1000 watt vermiş olucaksınız.Subwooferin nominali 600 watt siz 1000 giriceksiniz(.Alt yapınız sağlam ise ).Şuanda tek yapmanız gereken subw bağlantılarını kontrol etmek.Ama ben macera olsun diye anfi alıcam derseniz seçenek çok.Pıoneer,jbl,dd,ground zero,alpine anfilerinden seçimizini yapın ama seste değişme olmayacak.Memnun değilseniz gaini biraz daha açın