Jameson JS - 821 GPS Hakkında

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
nedir bu yaa:))başımıza daş yağacak daşşş:))hepisi şeytan icadı bunların ahanda multimedia dediğin böyle olur gerisi külliyen günahtırrr caiz değildirrr aaahehehehehehe

DSC_0005.jpg

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bi süredir indash cihaz bakıyordum megane coupe için bi deneme amaçlı ankarada taktık 1.5 cm dışarda kaldı bende indashten vazgeçip tablet aldım. 7 inclik gps var igo navigasyon programı kurdum çok başarılı oldu video müzik hepsini cihaza atıp kullanıyorum. resim çeker atarım birazdan

Son düzenleme:

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bi süredir indash cihaz bakıyorum megane coupe için bi deneme amaçlı ankarada taktık 1.5 cm dışarda kaldı bende indashten vazgeçip tablet aldım. 7 inclik gps var igo navigasyon programı kurdum çok başarılı oldu video müzik hepsini cihaza atıp kullanıyorum. resim çeker atarım birazdan
Çok iyi olur kardeşim bi bakalım nasıl olmuş :eyv

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok kullanıllı olmuş kardeşim , bende bi ipad mini alıp aux la araca bağlıcam artık orta konsola uygunda bir aparat bulup öyle kullanayım en güzeli [emoji106]🏻

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu tableti tavsiye ederim bende ipad mini düşünmüştüm ancak bende ipad 2 de var jailbreakli oldugu halde çok kullanışlı değil bu android tabanlı oldugundan biraz daha önü açık. ve fiyatıda yarıyarıya.