jant çapı yardım!

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca jant lastik değişince esp lambası sadece 20 30 metre kadar yanar sonra algılayıp söner.

he şu var yeni sistem geliştiyse eğerki bizim megane 2 deki aynı sistem gördüğüm kadarıyla. jant lastik değişince ebatları clip cihazı ile aracın abs beynine kodlatman gerekiyorki bu işlem çok basit sayılabilir. yani biraz bilgi gerektiriyor ama illaki bilen elemanlar ardır servistede. ben daha önce yaptım. onlarda yapar. bu işlemi yaptırmazsan eğer gene bir sorun olmaması lazım sadece km yi yanlış okur araç ki başka da bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. dediğim gibi onuda çözmek çok kolay. kafaya takılcak bişi yok.

ama o araç için 17 üstüne çıkma derim ben. görüntü için performansını mundar etme.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ışık sürekli yanarsa beyinde muhtemelen bir yerlere sürekli komut gönderiyordur araç kendini sürekli kayıyor sanıyordur :) ama mutlaka düzeltilebilir bence bilgisayarla falan ayarlarlar

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu program bende bile var ve ben bile bu jant tanıtmayı biliyorsam emin olun servislerde bilen vardır illaki. he hiç bilmeyen serviste var bunuda gördük ama zor değil. jantı servisten almanız gerekmiyor. sadece jant ve lastik çapı değişirse serviste bu tanımları tanıtmanız gerekiyor. Yani sıkıntı olan hiçbir durum yok.

Küçük bir örnek vereyim.

janttanitma1.jpg

janttanitma2.jpg

janttanitma3.jpg