Jant Lastik hk.

deXter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a merhabalar arkadaslar. Clio HB aracıma 16 jant lastik alicagim ona uygun güzel düsüren ve konfordan odun vermeyen hangi yay önerirsiniz. Ayrica aracım ates kırmızısı ve farlarımı ve sislerimi ne renk yapiyim. Jantımı 16 ofset SARI alıcağım aracım kırmızı oldugu icin. Ama farlarımı hangi renk ve xenonmu yoksa normalmi yapiyim karar veremedim sisleride aynı sekilde.
Bilgi paylasiminda bulunursanız cok sevinirim.

deXter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi paylasımında bulunan hiç kimse yokmu koskoca RFC'de ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konu gözden kaçmış sanırım,yay olayına sıcak bakmıyorum bu yüzden tavsiyem olamaz,far ve sislerini xenon yaparsan hoş durur lakin muayeneden geçememe gibi bir durum söz konusu...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleyküm Selam

16 İNÇ bir jant için 3.5 yada 5 cm lik bir yay sizi kurtarabilir

Benim nacizane fikrim Farlara ve sis farlarına hiç bulaşmayın bile akıbinde heleki Xenon hiç düşünmeyin şayet mercek yoksa mercek varsa keyfinize göre sadece farlara takılabilir.

Aracınız için Ofsetli bir jant modeli düşünebilrsiniz lakin sarı kesinlikle sırıtacağı için bir başka renge karar vermeniz gerekebilir.
S.a merhabalar arkadaslar. Clio HB aracıma 16 jant lastik alicagim ona uygun güzel düsüren ve konfordan odun vermeyen hangi yay önerirsiniz. Ayrica aracım ates kırmızısı ve farlarımı ve sislerimi ne renk yapiyim. Jantımı 16 ofset SARI alıcağım aracım kırmızı oldugu icin. Ama farlarımı hangi renk ve xenonmu yoksa normalmi yapiyim karar veremedim sisleride aynı sekilde.
Bilgi paylasiminda bulunursanız cok sevinirim.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant aslında o kadarda çirkin değil

3.5 yay yeter kardeşim lakin şöylede birşey var araca ailen ilemi biniyorsun tek biniyorsun buda önemli ailen ilede bineceksen araca hiç yaya gerek yok zaten pişman olursun hayır tek tük biniyorum dersen 3.5 yay al tak.
Him, hocam ben size linkinide gösteriyim jant'ın

ADANALI OFSET jant sarı - Google'da Ara

Bu jant 16'lık. Aldığım takdirde düşük olarak tam basık 5cm mi 3,5cm mi almam gerekir?

deXter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet jant güzel, aile ile biniyorum evet. ama aile ile cok nadir biniyorum. O acıklıgı kapatmam icin 3,5 tam düsürürmü diyorsun Kubilay kardesim ? Ve kardesim 3,5 Fk aliyimi önerirmisin ?

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yay olarak maddi durumuna göre eibach öneririm ama bütce ayıramiyosan fk da görür işini far sis xenon güzel olur ayrıca ofsetli jant takmak istiyosanız bence basmak şart kardeşim

TC Eray Baydar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paşam 5cm çok sürter çünkü 16 jant alıcan ofset 7 olucak en az buda 205 genişlik demek ben 3.5 cm de zor kurtarıyorum aman sakın!!!!
H&R sert derler ama şaşma bence bu markadan.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant seçimi iyi sisleride pembe yapın güzel ve dikkat çekiici olur..