Jant Rengi Hakkında Yardım..

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi hayırlısı ile bu rengi aldım bi ton açtırdım içine azcıkta güneş altında renk değişssin diye bişeyler attı benim komşu valla sonuç ne olacak çok merak ediyorum şimdiden hakkımızda hayırlısı bu hafta sonu hafalar çok kötü olmaz ise boyayacağım..

Hadi hayırlısı Dağhan abi bence güzel olacak :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun Dağhan abi bence doğru tercih, bende bu renk diyecektim :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merakla takipteyim, sonucu bekliyorum :)

güzel olacak güzel..

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlısı Dağhan abi bence güzel olacak :)
insallah guraycim bakalim sonuc ne olur bilemiyorum ama insallah husran olmaz:)

hayırlısı olsun Dağhan abi bence doğru tercih, bende bu renk diyecektim :)
furkan bu rengi direk alsam sikinti yokta iste o an kasinti tuttu bi kac renk gosterdi alengirli acik olarak o renkler cok acik geldi ama isiktaki renk degisimi hosuma gitti bende bu renge olurmu dedim olur ona katar hareketlendirirz dedi bakalim insallah cok hareketlenmeyiz :)

merakla takipteyim, sonucu bekliyorum :)

güzel olacak güzel..

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
semih tablet sapitti kardesim alinti yaptim cevap yazamadim insallah guzel olacak bakalim.. peki size bir soru gobeklerdeki sadece renault logolarini aynen bende boyamadan borjinal halindemi birakayim yoksa boyayayimmi?

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
semih tablet sapitti kardesim alinti yaptim cevap yazamadim insallah guzel olacak bakalim.. peki size bir soru gobeklerdeki sadece renault logolarini aynen bende boyamadan borjinal halindemi birakayim yoksa boyayayimmi?

Orjinal kalsın abi bence boyama :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle orjinal kalmalı.Boyanırsa jantlar benden replika muamelesi görür söyleyim :)

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi hayırlısı ile bu rengi aldım bi ton açtırdım içine azcıkta güneş altında renk değişssin diye bişeyler attı benim komşu valla sonuç ne olacak çok merak ediyorum şimdiden hakkımızda hayırlısı bu hafta sonu hafalar çok kötü olmaz ise boyayacağım..

oo iyi olmuş, eminim güzel olucaktır. hadi kolay gelsin şimdiden. resimleri bekliyoruz bakalım.

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal kalsın abi bence boyama :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kesinlikle orjinal kalmalı.Boyanırsa jantlar benden replika muamelesi görür söyleyim :)

tamam aynı alıntı yaptığım clio resimdeki gibi logoyu bırakıyorum ozaman.. Furkan hastayım bu açık sözlülüğüne :)

oo iyi olmuş, eminim güzel olucaktır. hadi kolay gelsin şimdiden. resimleri bekliyoruz bakalım.

bakalım abi aynen dediğin rengi buldum. ama işte bir ton açtık yinede ;) boyacıda çalışanlara Allah sabır versin yaa abi 20 dakiakada kokudan kafayı buluyodum anasını satiim :)