Jant tavsiyesi??

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2006 kangooya yazlık lastikler için jant bakıyorum. Bulunduğum şehir yeni büyükşehir olsa da henüz seçeneğim çok fazla yok. Elimizde yeni lastiklerimiz olduğu için sadece 14" bakıyorum. Ayrıca araç malesef basık değil(Babayla ortak kullanım sonucu). Basık olsa beyaz renk te37 çok isterdim ama leylekken güzel olmaz diye düşünüyorum. Yakışacağını düşündüğünüz renk ve modelleri yazarsanız arasından seçip mümkün olan en benzerini alacağım.

Ayrıca egzos başlığını da değiştirmeyi düşünüyorum. Sadece başlık bulunuyor. Onun içinde tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Araç bu :

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-araclari/27692-buda-benim-kangoom.html

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumdan Bir Arkadaşimizin Araçina Kullandiği Jant Nasil Olur Acaba ?

vlq6h.jpg

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç basıldı yanlış hatırlamıyorsam. Yüksekken de çok hoşuma gittmedi. Aklımda çok kollu jantlar var aslında. Olduğundan büyük gösteriyorlar jantı.

Bu arada yanıt için teşekkür ederim. Sizden başka hayırsever yok forumda. :) :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araç basıldı yanlış hatırlamıyorsam. Yüksekken de çok hoşuma gittmedi. Aklımda çok kollu jantlar var aslında. Olduğundan büyük gösteriyorlar jantı.

Anladim Tabiki Tercih Meselesi , :eyv :eyv

Böyle Düşünmeyin Gece Yazdiğiniz İçin Cevap Gelmemiştir. Gün İçerisinde Farkli Modeller , Farkli Tavsiyeler İle Arkadaşlarimiz Size Yardimci Olucaklardir.. :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bir hayır sever olarak şöyle söyleye bilirim.ıslık

Siz 5-10 tane seçenek sunarsınız ve bunların hangisi araca daha çok yakışır diye sorarsınız. Böyle olunca hayır sever çok olur. Ama derseniz ki herkes işini bırakıp bana jant arayışına girsin. Oda sizin görüşünüz. ;)

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Favro jantım:cool: Kangoo'ya da yakışmış bence(forumdan bi arkadaş shoplamış galiba)
hnq9b.jpg

Bu da fena değil
0076424000000125540uy2.jpg

ActiveX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar hazir konu lastik ve janttan acilmisken ben de sorayim; 2007 model 1.6 privilege aracimin uzerinde 205/60 16 continental premium 2 var artik degisme zamanlari gelmis uzun arastirmalar sonucu nokian V serisi 205/55 16 almayi dusundum ne dersiniz? 60 ile 55 arasinda herhangi bir sikinti yasarmiyim?