Jantımızıda Bulduk

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serhan Abi Aracı Basamayacağı İçin 16'' Jant Arabayı Leylek Yapar ve Çok Biçimsiz Durur, Serhan Abi Sen Salla Boşver Biliyorum Senin Arabayı Basmayacağını Onun İçin Tak 15'' Jantları Bakma Arkana, Üzerine Birde Yapıştır 60 Yanak Lastikleri Acıma Ondan Sonra Asfalta :eyv

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
kararsız kaldım beya.... satınalmadan bi dene bak, hoşuna tam giderse al derim... o kadar para vercen az değil... karta taksıt ve ındırım de düşün... başka yerlere ve modellere de bak... :cool:

adamın kafa karıştı beya.... cenker

images
images
images
images
Sağolun Abi Bir Çok Yerde Baktım Bu Jantı Bir Yer 1.800 Tl Fiyat Çekti Kafa Karışmaz Abi Benim Sıkıntı Yok Ben Modelimi Buldum :D
Güzel seçim yapmışsın,güle güle kullan.
Sağolasın :eyv
Serhan abi Semih abiyi dinle 15 alma olmuşken tam olsun
15'' İçi,n Annemi Zor İkna Ettim :D
15'' jant için bana pahalı geldi açıkçası ben 1100e mal ettim 16''ları
Doğrudur
fiyat konusunu bilemiycem ama araç dizel sanırım dizel aracın ne yorgunlugu olucak 16 tak keyfine bak 15 takarsan semih abinin dediklerini dikkate al derim düşürmen gerekicek o aklındaki görüntüyü yakalaman için
Araç Dizel Bakıcaz Bir Çaresine Şu Jantları Bir Halledelim İllaki Bir Şeyler Yapılır
Serhan Abi Aracı Basamayacağı İçin 16'' Jant Arabayı Leylek Yapar ve Çok Biçimsiz Durur, Serhan Abi Sen Salla Boşver Biliyorum Senin Arabayı Basmayacağını Onun İçin Tak 15'' Jantları Bakma Arkana, Üzerine Birde Yapıştır 60 Yanak Lastikleri Acıma Ondan Sonra Asfalta :eyv

:eyv Kardeşim Sağolasın

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim arabadaki jantlara tak abi. Madem 15 takicaksın tabi karar senin :)