Jantlarda geldi hadi hayırlı olsun bana:)

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan :eyv

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlısı olsun :eyv

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah tamamına erdirir inşallah emre:) hayırlı olsun. istediğin jantlar artık R12nindir :D

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun...

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi çok teşekkürler
poryo ve diskleri bulmak zor olmadı ama kampanlar için bi kaç yer dolaştık sıfırını zor temin ettık işin açığı kımse sıfır almazmış
toplamı 160 lira + 150 işçilik + 25 kargo= 335 şuan için maliyet bu jant lastiği saymıyorum onun için bana yardım kampanyası düzenlesin büyüklerime sesleniyorum:))

bana diyordun pahalıya gelir uğraşma diye ama dayanamamışsın ,iyi oldu yaptırdığın bana örnek oluyorsun :) usta nerede peki ?
bende yaptıracağım ama sırası gelince ;) hayırlı olsun..
15 inç güzel bi takım 10 numara olur,ama birkaç modeli shopla görüp öyle karar vermek lasım...3 bijonlu jantlarında güzel..istedin oldu ,yapacak fazla bişi de kalmadı galiba ha Emre ?

Son düzenleme:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi sorma gözüm karardı artık kanıma girdiler pahallısını falan görmedi gözüm başlarım dedim ya abi jant takıcaksın sıkıntı,yok işte 2 çeşit jant var onuda bulmak ölüm bulduğundan da hayır gelmıyo baktık olmıycak başladık işe.usta samsunda bi yakınım sayesınde tanıştık yaptığı araclara baktık hoşuma gitti hemen başla dedim.
Yapıcak işler var daha abi havaların ısınmasıyla motora falan ufaktan el atıcaz toros 5 ileri şanzuman falan planlıyorum iç kısımda bişiler olucak inşallah dvd ,lcd ekran falan sunroof planlarımda var ama sırayla yapıyoruz bakalım hayırlısı vaktımız ömrümüz yettıkçe yapıcaz bişiler...

TypeR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet yaz geliyor bence klima araştırmasına giriş,?