jantları değişmem sebebiyle eskileri satıyorum

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlarımı yeni fluence jantlarıyla değiştim çıkanları satıyorum sıfırı orjınalmi değilmi bilemem ama 1200-1300 tl tabi ki talep ettiğim rakam bu değil ama ölü fiyatta taelp etmeyin ederi neyse o
attachment.php
attachment.php
jant piyasasına hakim olan arkadaşlar şu eder jantların diyebilirlerse sevinirim.bi orta yolu bulunursa istenilen adrese kagolaması yapılabilir alıcı ödemeli düşünen işine yarayacak arkadaşların özel mesaj bölümünden de yazabilirler ciddi alıcıysanız telde de konuşur gerekirse istenilen resimler watsaptanda gönderilebilir

Kill_them_all

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sattığınız jantın ebatı nedir acaba?

padaroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onurkan bey mesajlara cevap vermiyorsunuz. jant 16 inç mi.

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç 2013 model sıfır aldım sadece kendim evden işe işten eve kullandım jantlar orjinal 16 inç lastikleride değiştim var mevcut elimde çıkan lastikleri 205/60/16 yanlız arkadaşlar altına aldığım jantlar orjinal olmadığı için üniversal jant olduğu için bide şu plastik bilezik kullanılarak takıldığından içime bi kurt düştü bi sıkıntı çıkarırmı bana diye bide üstüne üstlük serviste aman ha orjınal jantlarını elden çıkarma deyince açıkcası napacağımı şaşırdım ilk defa replika bi jant kullanıyorum bi süre deneme amaçlı askıya almamda fayda var bu altına taktıklarımdan bi sorun yaşamazsam satışı ancak gerçekleştirebilirim sonuşta jant stoku yapan biri değilim şimdilik kusura bakmayın .