JBL GT5 12 // JBL CS 1214 // Pioneer TS309S4

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce R19 um için ses sistemi araştırmıştım. Forum da çoğu abimizin kardeşimizin bilgisinden yararlanarak aracıma bi sistem kurdum fakat istediğim kalitede bi ses elde edemedim.

Sorun basslardan kaynaklanıyodu. Kenwood 1200W orjinal kabini ile ayrı ayrı 2 bass aldım fakat dinlemeden almıştım araca bağladığımda pimaşlarından tızz tızz sesleri geliyodu ve midemi bulandırdı. pimaşlar el ile tutulduğunda yerinden çıkıyodu.

Ürün iadesi yapamadım. Ufak bi zararlada olsa sattım. Anfilerde bassların yanında kampanya ürünü idi anfileride verdim.

Şu an tekrar bass alma niyetim var ve bu sefer ince eleyip sık dokuyorum. Elimde olan sistemi yazayım sizlerde başlıkta ki basslardan birini tavsiye ederseniz sevinirim.

Bassları çift alacağım içerdeki sesin boğulmaması için compenat önere bilirsiniz. Elimde kalan sistem pioneer olduğu için bass ve compenat tercihimde pioneerden yana ama tekliflere yine de açığım.. :) Ayrıca bu iki bassı çalıştıracak tek anfi ya da iki tane uygun anfi önerirseniz sevinirim. Konsol üstüne tweeter önerirseniz alabilirim.

Mevcut Sistem:

Pioneer MVH 1400UB

Pioneer TS-A6964S 400W

Pioneer TS-A6984S 550W

Elimde kalanlar bunlar. Ovaller yan sanayi değildir umarım. Sadece 600W yan sanayi diye duymustum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...Saygılar

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bass olarak maddi imkanın el verirse al bi kicker l5 bass seviyesini +lara alamazsın zaten :) teyp bir abimizin passatına almıştık gayet güzel anfi hakkında bilgim yok..

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bass olarak maddi imkanın el verirse al bi kicker l5 bass seviyesini +lara alamazsın zaten :) teyp bir abimizin passatına almıştık gayet güzel anfi hakkında bilgim yok..

Tek L5 bass yukarıda yazdığım Pioneer ve JBL bassların çiftinden daha iyimidir.

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek L5 bass yukarıda yazdığım Pioneer ve JBL bassların çiftinden daha iyimidir.

bilemem ama kicker l5 deprem etkisidir, clioda takılıydı zangır zangır titriyorduk aracın içinde :) tek l5 seni tatmin eder.