Jetta dan Megane a geçmeyi düşünmek

eskael

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tansel bey,

En nefret ettiğim yaklaşım biçimidir bu : saçma olmuş, ne gerek var, tuhaf olmuş..

Konu başlığı ne ? jettadan megane geçmeyi düşünmek değil mi? Bende elimde bulunan jettaya göre kıyaslama yaptım. 2012 1.2 tsi jetta kullanmayada devam ediyoruz onuda dahil edeceğim listeye.

Ben tarafsız olarak tespit edeceğim farkları paylaşıyor olacağım. Alacak şahıslar zaten kararını kendi verecek.

Ayrıca takılması gerektiği konusu görecelidir. Sizin için gereksiz olacak bir eksiklik bir başkası için önemli olabilir.

Yanlış anlamanızı istemiyorum, fakat hep jetta nın iyi yanlarından bahsetmişsiniz megane 4 touch pakette + Konulacak bir şey yokmuş gibi bir anket ben onu anlatmak istedim.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geldigim zaman haberleşelim ocak sonuda geleceğim denemek işin espirisi
Grubun sponsoru var 143 hp 300 tork yapiyor fiyatta 600 liraya. Simdi rahat durmuyoruz yazilimla nasil dururuz diye pek sicak bakmıyorum. Malum cezalar almis gitmiş [emoji4]
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumun sponsoru kimdir hocam? 600TL bu tarihte çok iyi fiyat. Hatta şüphe duyulacak bir rakam bile diyebilirim.

Bende 3 aracımızı yazılımlı kullandım. Keyifli oluyor sollamalar falan.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış anlamanızı istemiyorum, fakat hep jetta nın iyi yanlarından bahsetmişsiniz megane 4 touch pakette + Konulacak bir şey yokmuş gibi bir anket ben onu anlatmak istedim.
Yanlış anlamıyorum hocam. İnşallah Megane 4 hanesinde de artılar artar ilerleyen zamanda.

Kriterim sadece donanım.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumun sponsoru kimdir hocam? 600TL bu tarihte çok iyi fiyat. Hatta şüphe duyulacak bir rakam bile diyebilirim.

Bende 3 aracımızı yazılımlı kullandım. Keyifli oluyor sollamalar falan.

Fluence Facebook sayfasında konular var. Yaptiranlar var baya. Menmunlar orjinal yazilimi cd de veriyor begenmezsen 1-2 hafta icinde ücret iadesi 1 yil garanti. Birde paket yazilim degil arava göre yazıyormuş. Arada il il tura çıkıyorlar gecen hafta izmirdelerdi [emoji51]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MURAT10.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tavsiye etmiyorum Megane 4 ü. Benzinli motor yağ eksiltiyor, radyo ve usb den müzik sorunlu, amortisörler çok ses yapıyor, kapı fitilleri sorunlu, EDC sorun!!!Alacaksanız da 2. el alın, satarken zarar etmeyin!!!

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haftasonu 2 günde yaklaşık 130km yol yaptım. O kadar severek kullanıyorum ki dci edc yi.. 34 gün olmuş aracımı alalı 34 günde 1300km yol yapmışım bugün olsa yine megane 4 sedan dizel otomatik alırım diyorum.

kısa süreli ön yolcu koltuğuna oturdum yükseklik ayarı olmayışı çok canımı sıktı ama :) Çok yüksek konumda kalıyor insan ya..

Yani bende mühendisim, bunu tasarlayan adamların ergonomiden haberi yok mu hiç.. Ki ben 175cm orta boy bir insanım. Buraya 190cm biri otursa arkaya geçmek ister o derece..

İnşallah ilerleyen zamanda bu konularda da iyileştirme yapar mühendislerimiz.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
www.sikayetvar.com a bakmanı tavsiye ederim. Ben megane tavsiye etmiyorum.

1.6 benzinliyi tavsiye etmemenizi saygıyla karşılıyorum. yağ eksiltme problemi konunuzu okudum. Çok can sıkıcı ancak belirtmek isterim ki şikayetvar 'a herhangi markanın herhangi bir modelini yazsak yada forumlara baksak bir sürü sorunlar ile karşılaşırız.

İnşallah servis bir çözüm bulunur.