JETTA Gezinti

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı garaja sokucaktım arabaya binmişken sokağın başından dönüp geleyim dedim:D.ehliyetim olsaydı daha fazla gezecektim ama hem kendi canımı hemde başka birinin canını tehlikeye atmak istemedim.:eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zamanla alışırsın geri gelmeye :D jetta da fazla kör nokta yok heralde arka cama baktığına göre fluence de aynaları çok iyi kullanmak gerekiyor yoksa arka camdan hiç bir şey gözükmüyor üstüne üstlük bir de ş içi çookk dar yerlerde adamı zorluyor tek başına olunca ama artık alıştık diyebiliriz attık arabanın acemiliğini :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duyarlılığın için teşekkür ediyoruz.

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zamanla alışırsın geri gelmeye :D jetta da fazla kör nokta yok heralde arka cama baktığına göre fluence de aynaları çok iyi kullanmak gerekiyor yoksa arka camdan hiç bir şey gözükmüyor üstüne üstlük bir de ş içi çookk dar yerlerde adamı zorluyor tek başına olunca ama artık alıştık diyebiliriz attık arabanın acemiliğini :)

gündüz olsa zorlanmazdım hem boyumda kısa :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gündüz olsa zorlanmazdım hem boyumda kısa :D

bizim mahallede adam bacağım boyumda polo kullanıyor geçen arabanın yanından geçtim koltuk en önde olmalı galiba dedim :D hoş adamla muhabbetimiz yok yolda görüyorum sadece :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık kardeşim:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duyarli Gençler Var Aramizda , Bu Davranişinin Herkeze Örnek Olmasi Dileğiyle :eyv :eyv Ayaği Debriyaja Yeten Kendini Şöfor Saniyor :asabi

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Duyarli Gençler Var Aramizda , Bu Davranişinin Herkeze Örnek Olmasi Dileğiyle :eyv :eyv Ayaği Debriyaja Yeten Kendini Şöfor Saniyor :asabi

debriyaja yetişemeyenlerde var örneğin kadınlar kadın öndeki arabaya dokundura dokundura kalktı rampada böyle şeymi var bilmiyorsan çıkma trafiğe geçende kaldırımdaki mantarlara sürttü biri madem direksiyonu ne zaman çevireceğini bilmiyorsun hesap kitap bilmiyorsan sen de çıkma trafiğe sanmıyorum ısparta da o kadar fazla yoktur istanbul insanları bir alem :asabi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşımına göstermiş olduğun davranışa göre güzel bir genç ve şöför geliyor 18 inde demekki RFC ye :bravo