Joy Koltuk Yükseklik Ayarı

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün Bir koltuk seviyesini yükselteyim dedim hani denildiği kadar varmı diye gerçekten insan arabaya sığmıyor kafa tavandan çıkıcak neredeyse aşırı rahatsız bir durum.

huseyin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazma böyle şeyler ghetto senin var bizim yok özeniyoruz :D yapmayın içim gidiyor :D

huseyin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iki gün önce servise uğradım koltuk yüksekliği için usta geldi baktı falan kesmeyi önerdi şaka gibi :D dedim ki olmaz öyle şey tabi alt makenizma yedek parça olarak temin edemezmiyiz diye sordum. Sanmıyorum falan gibi konuştu. Yani açıkcası memnun olamadım pek ilgilenmek istemedi ve bu hiç hoşuma gitmedi. Daha sonra orada duran bi touch modeli vardı koltuk altına baktım arka tutamaçlar touch modellerinde yani yükseklik ayarlı olanlarda makas gibi yapılmış bizim joylarda ise düz saç direk şaseye montajlı. Ben hala daha alt makenizmanın değişeceği kanısındayım çünkü bu tarz araçlar seri üretimden çıkıyor yani uymaması gibi bir şans pek vermiyorum şase hepsinde aynı sadece birine eksik montaj yapıyorlar hepsi bu. Hala çözüm bulamadım. Otobüs koltukçularınada gitmedim. Yani sonuçta orjinal bir şekilde uygulama yapmak var birde yan sanayi çözümler bana pek cazip gelmedi. Bilen gören ilgilenen arkadaşlara duyurmak istedim.