Joy Kullanıcılarına Müjde. Beklenen Aksesuarlar Satışa sunuldu...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ICON modellerinin araçlarında eksik kalan parçalar sadece ,

Yan çıtalar,
Ön far altı
Stop lamba altı olarak 3 adet değil mi ?

Diğer kromk kaplamalar bizde mevcut sanırım.
ön ve arka farların altına takılanlar bir de yanlara camların üstüne takılanlar eksik eksiklik olarak görüyorsanız evet :)

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm montajları kendim yaptım, şöyle oldu:

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıca fotoğraflarda görünmemiş ama kaliper ve kampanalar da kırmızıya boyandı.

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıtalar zaten krom renkli, ben üzerilerine kırmızı folyo kaplattım. yani sıkıldığım zaman folyoları söküp krom renge dönebilirim :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıtalar zaten krom renkli, ben üzerilerine kırmızı folyo kaplattım. yani sıkıldığım zaman folyoları söküp krom renge dönebilirim :)

hmm o zaman tmm çünkü far altı kromlarda takılmıs biraz garip geldi gözüme resimden de olabilir. bizim aracta kırmızı lake çıtalar var far altı kromlar nasıl olur diye düşünüyordum bende bu resim ii oldu. güle güle kullanın yenilik iyidir sonucta zevkinize göre söküp takarsınız:)

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm montajları kendim yaptım, şöyle oldu:

Hocam eline sağlık, uygulaması nasıl acaba hiç arabanın bu tip uygulamarından anlamayan benim gibi kullanıcılar kolay bir şekilde monte edebilir mi?

Keşke ufak bir video çekseydiniz :D çok makbule geçerdi..

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön ve arka farların altına takılanlar bir de yanlara camların üstüne takılanlar eksik eksiklik olarak görüyorsanız evet :)

Ben yanları eksiklik olarak görmüyorum fakat ön far ve arka stop lambalarının altı baya bir boşluk kalmış.

Zaten ICON paketine bunları standart bir şekilde vermemeleri saçmalık... Renaul 45.000 TL araç satıyor , 100 liralık kromu ICON modelinde opsiyonel yapıyor.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yanları eksiklik olarak görmüyorum fakat ön far ve arka stop lambalarının altı baya bir boşluk kalmış.

Zaten ICON paketine bunları standart bir şekilde vermemeleri saçmalık... Renaul 45.000 TL araç satıyor , 100 liralık kromu ICON modelinde opsiyonel yapıyor.
bende heves etmiştim ama servise sordum 160 lira dedi 4 parça şeye sonra da vazgeçtim bir de benim çıtalar kırmızı olunca nasıl durur şüphesi düşünce içime vazgeçmiştim. arka camlar manuel çıkan rüzgar sesine direksiyon kutusu gibi şeyleri çözmekte zorlanan renault bunları standart verseydi şaşardım ama :)