Joy modele Dokunmatik Ekran

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece multi metya üzerinteki sorunları etkiler garantii motorunda 1 arza çıktıgı zaman veya yürüyen aksamında kimse sana diyemez sonradan re-nav takmışsın aracın garanti dısı diye. geri görüsü aktive edebilmen için bazı dosyaları yedeklemen gerekiyor yoksa taktıgın navi tusu pasif hale geiyor naviyi kullanamazsın onun için forumda bukonu var dikkatli 1 şekilde incelemen gerekir.

Kergit

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu konuyu çok araştırdım. R-nav ın fiyatı uygun alınabilir ancak çerçeve için fahiş fiyat isteniyor.
Bir plastik parçası için 575-800 aralığında fiyat ödemek mantıklı gelmiyor açıkçası

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bu konuyu çok araştırdım. R-nav ın fiyatı uygun alınabilir ancak çerçeve için fahiş fiyat isteniyor.
Bir plastik parçası için 575-800 aralığında fiyat ödemek mantıklı gelmiyor açıkçası

aracın dolusu ile boşu arasında bile 3-4 bin fark varken sadece navigasyona 2000 e yakın masraf etmeyin. daha önce de dediğim gibi forumda navigasyonun konuları var. bendeki son sürüm orijinal olduğu için servis ücretsiz güncelledi bugüne kadar, ters yön kavramı yok. gidilecek rotayı çok yanlış seçiyor. yani 3 km de gidilecek yere 5-6 kmlik yoldan gidebilirsiniz. sadece benim lafıma bakmayın,sadece bu konuda bilgilerini başlayan arkadaşlarıma da bakmayın, sadece totoşların lafına da bakmayın. forumda konuları var okuyun. youtube da geri görüş kamera videoları da var. ben de takmayı düşünüyorum. maliyeti çok uygun. ama teyp açılana kadar zaten park yerinden çıkmış oluyorum. bir de ekrandaki sarı kırmızı çizgiler çok çakma duruyor gökyüzüne doğru. bu arada sonradan takınca blutut olmayacak sanırım. sizin araçta mikrofon yok diye düşünüp bu yorumu yapıyorum.

herkes kendi malını över. ama bir adam kendi malını yeriyorsa doğruluk payı daha fazladır diye düşünüyorum. Araca yıllarca binerim derseniz uygun fiyatlara ayarlamaya çalışın. ama 3 ay sonra rüzgar sesinden yol lakırtısından canınız sıkılıp aracı satacak olursanız zarar edersiniz. sonuçta adam nette aratırken icon diye aratacak sizin aracı görmeyecek. ya da joy diye aratsa sizinki bir tık yüksek fiyat olduğundan detayları okumayacak sizin ilanı es geçecek.

zor karar kolay gelsin.

Son düzenleme:

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi günler dilerim, bugün Akşehir çelik motor Renault servisi ile Joy Modele ekran taktırmak ile görüştüğüm de böyle birşeyin mümkün olmadığını, ancak tüm ön konsolun icon konsolu ile değişimi şeklinde yapılacağını, böyle bir değişim için ortalama 5000 tl civarı bir ücret ödeyeceğini söylediler. bu konu hakkında bilgisi olan varmı, Joy Model için ekran montajı nasıl yapılabilir?

Sizi de etiketleyeyim

Alpertunga4242

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihaza 500 tl, gps anteni ve plastik 700 tl. where is the adalet :)

firatdemirel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malum sitelerde 1000 liraya denk getirebiliyorsunuz sık sık takip ederseniz joy aracımı aldığım gibi taktırdım kesinlikle görsel anlamda da araca çok şey katıyor tavsiye ederim.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz kangooya taktık bunada takılmaz derlerse artık

poyrazcan66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Maalesef öyle. az önce biriyle konuştum 700 lira fiyat çekti olacak iş değil.

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim pilastige 700 tl verilirmi mantığıyla bakarsanız verilmez tabi birde düz mantık bakın servis fiyatı re-nav= 2500 tl konsul (çerçeve) yani = 1000 tl =( 3.500tl ) siz dışardan re-nav çerçeve dahil enfazla 1200 tl veriroyorsunuz. ve hala işi naza çekiyosunuz :D

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

varsa ihtiyacın olan bir kaç sensör daha, park cruise far vs gibi yapıştır sat icon al hocam. 2-3 bin farkediyor. kol dayamasından anahtarsız girişe kadar sahip olursun