Joy orjinal kapakli jantlarimi satiyorum

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapaklarım satılmıstır arkadaslar sadece jantalr elımdedır hala satılıktır bıjonları sıbopları uzerındedır.

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesajıma cevabınız için teşekkür ederim, ama fiyatınız hiç de uygun değil, bilginize :)

bugun hurdacıdan alsanız hurda jantı tanesını 100 tl den asagı vermezler ben 4 une 300 tl ıstıyorum

emruhu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben geçtiğimiz kış aynı jantları kapakları ile birlikte 300 tl ye almıştık çıkmacıdan. Onlarda sıfır gibiydi. Bilginize

cozep

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar zorla satmıyoruz kımseye ne oldugu belırsız hurdacıdan aldıgınız jantın fıyatını yazıyosunuz buraya ben aracı sıfır aldıgımda uzerınden cıkan jantlarımı verıyorum yaptıgı km 2 bın felan jantın almıcaksanız urune bk atmayı bırakın yorumda yapmayın lütfen.bana gore benım malımın ederı budur alırsan alırsın almassan bk atmaya hakkın yok arkadas ben buraya fıyatı tartısma konusu olarak acmadım bu konuda yorum da sıze dusmez burda.tekrar soyluyorum bu konuyu ben fıyatı tartısmak ıcın acmadım.burdakı fıyat pahalı gelıyor sızede ne hıkmetse hurdacıya verdıgınız 300 lıra normal gelıyor.

emruhu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lafı bana mı attınız bilmiyorum ama ben zaten fiyatın normal olduğunu, çıkmacılarda da bu fiyat olduğunu belirtmek için yazdım. Fiyatınız gayet makul bana göre. Ben de o fiyata aldım. Ancak kapaklar varken makul tabi. Bu arada eğer "hurdacıya 300 tl vermeniz normal geliyor" diye bana demişseniz benim aldığım jantlar 3000 km bile yapmamış kapakları ile birlikte o fiyat. Ayrıca bu forum öncelikle bilgi paylaşmak için var. Jantın fiyatının da konuşulmasını yadırgamanızı anlamıyorum.
bk atmak yerine çamur atmak deseydiniz daha şık olurdu :)
saygılarımla...