Joy Pakete Sis Farı

suleymansaglam61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, Joy Paket 2014 Model aracıma sis farı taktırmak istiyorum. Resimde eklediğim gibi yuvası mevcut fakat boş malum. Kimisi muayeneden geçmez çünkü aracın orjinalinde yok diyor ? Bu işi bilen forumda ki insanlar bizi bilgilendirirse çok iyi olacak.
Diğer sorum, bu işlemi yapıpta memnun kalan arkadaş varsa, İstanbul içi yönlendirme yapabilir mi?

not: araç temsili
d28baa1aa2e7d875a0e1e88758f0010e.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayeneden geçmez diyen arkadaşın trafikten men edilmesi lazım. :D İstanbul içi bende bir abimden istedim kendi Joy'uma yaptırabilirsem size de ulaşırım.

suleymansaglam61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayeneden geçmez diyen arkadaşın trafikten men edilmesi lazım. :D İstanbul içi bende bir abimden istedim kendi Joy'uma yaptırabilirsem size de ulaşırım.

Valla çok iyi olur. İletişim kurarız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farı işlemi için 500 liraya yaptırıyorum. Kromlar dahil. Arka sise entegre olacak.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 250 lira fiyat aldım. Ancak KROM yoktu içinde. Yine arkaya entegre. İşçiliğe ne kadar aldılar üstad?

Aracimin başka işleri de var. Zannedersem buradan kar yapmak için bana fiyat verdi. Toplam da iyi fiyat aldim ama sadece sis 500 çok geldi bana da. Herşey dahil 500 dedi ustam.

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 250 lira fiyat aldım. Ancak KROM yoktu içinde. Yine arkaya entegre. İşçiliğe ne kadar aldılar üstad?

Ataşehirde bir yer yapıyor krom çerceve tesisatı dahil daha önce yaptığı clioların çalışmalarınıda koymuş instagram sayfasında isterseniz konuşup detay alabilirsiniz tesadüf rastgeldim autotarz yazarsanız çıkar. Birde
tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum ucuza iş yapan ve amatör ustalardan aman diyim uzak duralım piyasada öyle sis farları varki 10dk kulanımda eriyor hatta yanıyor. Tavsiyem Sis farını mümkün olduğunca valeo yada eşdeğer kalitede bir ürün kullanın.

Son düzenleme:

cihan38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç 2013 joy sis farı var 2014 araçta yok ilginç:soru

suleymansaglam61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ataşehirde bir yer yapıyor krom çerceve tesisatı dahil daha önce yaptığı clioların çalışmalarınıda koymuş instagram sayfasında isterseniz konuşup detay alabilirsiniz tesadüf rastgeldim autotarz yazarsanız çıkar. Birde
tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum ucuza iş yapan ve amatör ustalardan aman diyim uzak duralım piyasada öyle sis farları varki 10dk kulanımda eriyor hatta yanıyor. Tavsiyem Sis farını mümkün olduğunca valeo yada eşdeğer kalitede bir ürün kullanın.

Tamamdır üstad teşekkür ederim

Cliovural53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayette geçer ben geçtim ve gayatte memnunum sis farından