Joy sattim Icon aldim..

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sattigim araç 2013 Clio 1.2 Joy Benzinli Beyaz 89.000 km de Boyasiz Duz vites 45.500a sattım.

Aldigim araç 2013 Clio Icon Benzinli 81.000 kmde Kapida el kadar boya var. Harici hatasiz Duz vites 45.500a satin aldim. Bilmiyrum iyi mi kotu mu yaptim

Sattigim aracin eksikleri triger degismesi lazimdi baski balata degismesi lazimdi arka pandizot yoktu cakmaklik arizaliydi cukurda alt takimdan ses geliyordu ve cukurlarda rahstiz ediyordu.

Aldigim aracin eksikleri triger degismesi lazim torpido mandalı kirik tamir yapilirmi bilmiyorum 1 amatisor patlak expertiz raporuna gore

Cliovural53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun dostum

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı, uğurlu olsun, kazasız, belasız ve arızasız sürüşler..:eyv

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, donanım olarak üst seviyeye geçmişsiniz, mantıklı bir değişim gibi gözüküyor. İyi günlerde kullanın...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
makyajlı kasaya mı geçseydiniz acaba :) hayırlı olsun icon iyidir.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende düşünüyorum aradaki farkı denkleştirip girişeceğim. Gülerek kullanın.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sattigim araç 2013 Clio 1.2 Joy Benzinli Beyaz 89.000 km de Boyasiz Duz vites 45.500a sattım.

Aldigim araç 2013 Clio Icon Benzinli 81.000 kmde Kapida el kadar boya var. Harici hatasiz Duz vites 45.500a satin aldim. Bilmiyrum iyi mi kotu mu yaptim

Sattigim aracin eksikleri triger degismesi lazimdi baski balata degismesi lazimdi arka pandizot yoktu cakmaklik arizaliydi cukurda alt takimdan ses geliyordu ve cukurlarda rahstiz ediyordu.

Aldigim aracin eksikleri triger degismesi lazim torpido mandalı kirik tamir yapilirmi bilmiyorum 1 amatisor patlak expertiz raporuna gore

Araciniz hayırlı olaun iyi günlerde kullanin. Mantikli mi yaptim sorusuna gelecek olursak; boya kismi onemli değil acikcasi lokalmis zaten, bakim tarafida sorun değil sattiginniz ve aldiginiz aracin triger seti degosecekmis siz zaten aracinizi satmasaydiniz bu masrafi yapacaktiniz. Diger yandan ayni fiyatla ayni km de bos araci verip dolu olan araci almissiniz. Asagi yukari her iki araca da ayni masrafi yapacaksiniz dolayisi ile en ust donanima gecmis olmussunuz bu arada. Yani arac sizin icinize sindiyse oldukca mantikli bi secenek olmus bence.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yalniz cok memnunum icona gectigime sanki parca kaliteside iconun daha iyi gibi yada benim arabamin konfor ozellikleri ölüydü cunku icon bana daha konforlu geldi

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet iyi yapmışsınız bos araba fiyatina dolu araba almışsınız [emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
hayırlı olsun %40 karda sınız diye düşünelim kazasız belasız iyi sürüşler