joy yarım kontak yardım

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:soru slm arkadaşlar aracıma biniyorum kartı takıp debrijaş ve firene basmadan start butonuna basıyorum araç vitesteyken yarım kontak olmuyor benmi yanlış hatırlıyorum yarım kontak buşekilde olmuyormuydu:sinirli

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
a.s kartı takınca yarım olmuyormuyduki ben öyle oluyor diye biliyorum yarım kontak çünkü ışıkları yanıyor. normal arabalarda da öyle değilmi bir tık döndüyorsun ışıklar yanıyor yani starta basmaya gerek kalmıyor. he ama kartı takmadan basarsan belki olur bu akşam bi deneyecem bakim :)

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
a.s kartı takınca yarım olmuyormuyduki ben öyle oluyor diye biliyorum yarım kontak çünkü ışıkları yanıyor. normal arabalarda da öyle değilmi bir tık döndüyorsun ışıklar yanıyor yani starta basmaya gerek kalmıyor. he ama kartı takmadan basarsan belki olur bu akşam bi deneyecem bakim :)

kartı takınca olmuyor ışıklar sönüyor belirmi bir saniye sonra

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart takınca ışıkların yanmasıyla araç yarım kontak olmuş demektir,bir süre sonra söner çünkü aküyü korumaya alıyo,kartlılar diğer anahtarlılar gibi yarım kontak süreklü açık olarak kalmıyo,yani kartı taktıgında araç yarım kontak olmus demektır

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart takınca ışıkların yanmasıyla araç yarım kontak olmuş demektir,bir süre sonra söner çünkü aküyü korumaya alıyo,kartlılar diğer anahtarlılar gibi yarım kontak süreklü açık olarak kalmıyo,yani kartı taktıgında araç yarım kontak olmus demektır

teşekür ederim bilgi için ışıklar södüğü için yarım kontak olmadını sanıyordum:evet

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı ya boşa alacaksın yada debriyaja basacaksın. bilgi ekranında uyarı veriyor zaten. herhangi bir kazaya karşı iyi bir özellik aslında.ters vitese takıpta uçuruma uçan çok haber izledik. allah korusun.