Joya kol dayamalı orta konsol montajı

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kısa zamanda aracın son halinin resimlerini çeker koyarım aracı epey bi doldurdum herşeyide orjinal taktım memnun olduğum ve satmayı düşünmediğim için uğraştım şuan orjinal dikişli tuşlu deri direksiyon , kol dayama , multimedya , 16 orjinal jantlar var.

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nrWWV5.jpg

AJkk2r.jpg

qBWW9V.jpg

nrWW5a.jpg

MJvvX6.jpg

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın kapılarında plastik çıtalarına krom satılıyor onuda aldım resimler kapalı garajda çekildiği için görünmüyor ama çok şık oldu eğer çıtalarınız gövde rengi değilse almanızı tavsiye ederim çok şık duruyor ve birebir oturuyor zaten üreticisi omsaline tüm araçlara orjinal kalıp krom aksesuar üretiyor

9LddE3.jpg

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş maşallah multimedianın markası nedir bir de ne kadar mal oldu onu merak ettim

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkmacı bir arkadaşım var onun sayesinde direksiyon, kol dayama ve jantları uyguna hallettim jantları 750 ye direksiyonu 200 e kol dayamayı ise 200 e + 30 tl de döşemeciye montaj için verdim.Multimedya ise serviste takıldı necvox marka normalde servis 2000 tl istiyor ama yine bir tanıdığım vasıtasıyla 1300 tl ye maloldu.Direksiyon kumandasıda aktif durumda.Plastik çıtalardaki kromları ise gg dan 90 tl ye aldım montajını kendim yaptım.Bu arada çıkan parçalarıda değerlendirdim araçtan çıkan kapak ve saç jantları ve aracın orjinal teybini sahibinden üzerinden sattım.

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

mesut.celik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi simdi basliklarinizi takip ettim,masallah arac cok guzel olmus, ben de gaza geldim :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çıkmacı bir arkadaşım var onun sayesinde direksiyon, kol dayama ve jantları uyguna hallettim jantları 750 ye direksiyonu 200 e kol dayamayı ise 200 e + 30 tl de döşemeciye montaj için verdim.Multimedya ise serviste takıldı necvox marka normalde servis 2000 tl istiyor ama yine bir tanıdığım vasıtasıyla 1300 tl ye maloldu.Direksiyon kumandasıda aktif durumda.Plastik çıtalardaki kromları ise gg dan 90 tl ye aldım montajını kendim yaptım.Bu arada çıkan parçalarıda değerlendirdim araçtan çıkan kapak ve saç jantları ve aracın orjinal teybini sahibinden üzerinden sattım.

Direksiyonu cruise conteol icin aldiniz sanirim. Megane fluence uyumlu bildigim kdari ile. Bende kendi aracim icin bakiyorum ( fluence ) arkadasiniz araciligi ile gitsek fiyatta yardimci olurlar mi en azindan sizin aldiginiz fiyata 200,00 tl ye bulabilir miyiz acaba?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mesut.celik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba
aracimi malesef koltuk yikamaya verdim, 1 ay sonra kustu koltuklar. Ayni yere götürdüm kavga gürültü tekrar temizlediler illallah geldi, yine kustu. şimdi koltuk kaplama yaptirmayi düşünüyorum. Ne yapmammi önerirsiniz?2014 megane 3 aracim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba
aracimi malesef koltuk yikamaya verdim, 1 ay sonra kustu koltuklar. Ayni yere götürdüm kavga gürültü tekrar temizlediler illallah geldi, yine kustu. şimdi koltuk kaplama yaptirmayi düşünüyorum. Ne yapmammi önerirsiniz?2014 megane 3 aracim

Kilif konusunu bilemiyorum ama bazi profesyonel carcare noktalari koltuklarin bir kismini sokerek temizliyor. Sokemediklerinide zemine kadar inebilen solusyonlrla temizleyip vakumla cekiyorlar. Ben daha once aracin koltuklari ile beraber hali zeminini temizlettim cocuk kusmustu. Ne koku kalmisti nede iz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi