K4M 1.6 16v lpg ve castrol magnatec 10w-40 ilişkisi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Evet Bende bu yağı kullanıyorum ve memnunum aslında . ( hatta siz tavsiye etmiştiniz) :) donanım haber sitesinde gördüm böyle bi başlık altında yazılmış çizilmiş . Ben deneyenlerin deneyimini merak ediyorum . Yazılmış ama doğrumu :) bi nevi check

Kitapçık harici yağ çeşidine çıkmamanızı ve özellikle motora katkı maddesi katmamanızı öneririm. Donanım haberde bende görmüştüm birisi benim resimi araklamış buralardan ;)

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kitapçık harici yağ çeşidine çıkmamanızı ve özellikle motora katkı maddesi katmamanızı öneririm. Donanım haberde bende görmüştüm birisi benim resimi araklamış buralardan ;)

Valla ben en son içini dışını yıkadım motorun ( iç yıkama sıvısı kullandım yağ değişim öncesi) sonrada elf 5 30 a geçtim kitapçıktaki gibi . Lifter sesi vardı sabahları ilk çalışmada o gitti gerçekten .

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıldırım hocam , uzun süren bir yolculuktan geldim ve malum Adana sıcağı gergindim biraz, yazdıklarını tam anlamadan yarım yamalak okuyup sinirlilikle cevap verdim şimdi sakin kafayla okuyunca sana hak verdim kırdıysam affola .

YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıldırım hocam , uzun süren bir yolculuktan geldim ve malum Adana sıcağı gergindim biraz, yazdıklarını tam anlamadan yarım yamalak okuyup sinirlilikle cevap verdim şimdi sakin kafayla okuyunca sana hak verdim kırdıysam affola .

Eyvallah